Moczenie kija

Wasze hobby i zainteresowania oraz passie.
Awatar użytkownika
MichaU
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 23 sty 2015, o 22:56

Moczenie kija

Post autor: MichaU »

Wszyscy już tutaj wymieniali różne pasje, jednakże nikt nie pisze o wędkarstwie. Nie ma więc tutaj nikogo, kto lubi pomoczyć trochę kija?
Awatar użytkownika
Sabcia
Gibony
Gibony
Posty: 19
Rejestracja: 23 sty 2015, o 22:34

Re: Moczenie kija

Post autor: Sabcia »

Nienawidzę wędkowania! A dlaczego ? Bo mój chłop to najchętniej to by z wędką szedł spać. Przychodzi piątek i zamiast iść na imprezę to on pakuje się i na ryby jedzie na nockę, całą sobotę przesypia i znowu na nocne łowy. W niedzielę śpi do południa i tyle mam z niego pożytku :/
Awatar użytkownika
Choinka
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 25 sty 2015, o 11:38

Re: Moczenie kija

Post autor: Choinka »

A ja tam ze swoim lubię pochodzić na ryby. Co prawda nie wiem czym się różni lin od okonia ale fajnie jest posiedzieć na łonie natury i wypoczywać.
Awatar użytkownika
Elokwentny
Gibony
Gibony
Posty: 19
Rejestracja: 25 sty 2015, o 12:04

Re: Moczenie kija

Post autor: Elokwentny »

W dzieciństwie to dziadek mnie na ryby zabierał. Miał domek nad jeziorem i tam połowę wakacji spędzałem z nim. Brakuje mi tego ale teraz nie ma z kim jeździć a samemu nudno.
Awatar użytkownika
MichaU
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 23 sty 2015, o 22:56

Re: Moczenie kija

Post autor: MichaU »

Elokwentny nikt w Twoim otoczeniu nie łowi? Dziwne. Zawsze przecież znajdą się jacyś wędkarze. Samemu jak pojedziesz też jest fajnie.
Awatar użytkownika
Sabcia
Gibony
Gibony
Posty: 19
Rejestracja: 23 sty 2015, o 22:34

Re: Moczenie kija

Post autor: Sabcia »

Powiedzcie mi, co wy w tym widzicie? Siedzicie kilka godzin nad wodą, gdzie żrą was komary i patrzycie się na jakiś głupi plastikowy spławik, który może drgnie a może nie. I to jest takie fajne?
Jorguś
Gibony
Gibony
Posty: 17
Rejestracja: 19 lut 2015, o 10:47

Re: Moczenie kija

Post autor: Jorguś »

Sabcia wędkarstwo jest sposobem na życie, obcujesz z naturą, wyciszasz się i uspokajasz. To jest takie piękne i nie ma znaczenia czy coś złowisz czy nie, bo i tak to wrzucasz do wody ( przynajmniej ja).
Awatar użytkownika
Monica
Gibony
Gibony
Posty: 25
Rejestracja: 9 mar 2015, o 18:54

Re: Moczenie kija

Post autor: Monica »

Oj dobrze czasem pojechać pomoczyć kija i się wyłączyć ze świata i skupić się tylko na naturze. Nie liczy się ile tego złowisz tylko to, że się wyciszysz i na spokojnie poukładasz swoje życie. To jest całe piękno wędkarstwa.
ODPOWIEDZ