Jak to robią single - Recenzja

Urządzenia takie jak komputery i konsole oraz gry a także filmy.
Awatar użytkownika
GrubaDori
Gibony
Gibony
Posty: 28
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:48

Jak to robią single - Recenzja

Post autor: GrubaDori »

Jak to robią single - Recenzja

Polecane dla: Wielbicieli komedii
Odradzane dla: Fanów biografii
Data recenzji: 28 CZE 2016
Recenzent: Aivlys

Życie singla dla jednych będzie wybawieniem, a dla innych katorgą. Christian Ditter w swojej najnowszej produkcji przedstawia nam właśnie te dwa punkty widzenia, na szczęście dzieląc racje po równo i nikogo nie przekonując do którejś ze stron.
Główną bohaterką filmu jest Alice (Dakota Johnson), która postanawia sobie zrobić przerwę w swoim klikuletnim związku z chłopakiem, aby w końcu pobyć samą i dowiedzieć się, czego naprawdę chce od życia. Pomoże jej w tym niekonwencjonalna koleżanka z pracy, Robin (Rebel Wilson), która doskonale zna obowiązujące w świecie singli zasady. W filmie poznamy również Meg, starszą siostrę Alice (Leslie Mann), Lucy (Alison Brie), Davida (Damon Wayans Jr.) oraz Toma (Anders Holm) którzy prezentują jeszcze inne podejście do życia i związków niż główne bohaterki. Czy któraś z nich obrała właściwą drogę?

Z komedii Dittera wypływa niby banalny morał, który jednak okazuje się nieocenioną wartością dzisiejszych czasów, a także przekazuje treści odmienne od tych, głoszonych np. w Dzienniku Bridget Jones. Nie doszukujmy się tu jednak większych mądrości, o które ciężko w prawdziwie rozrywkowym kinie, a takim właśnie jest omawiana produkcja. To rasowa komedia na odpowiednim poziomie! Będzie dużo śmiechu, zabawy i jedynie chwile refleksji.
Dodatkowo pozytywną energią naładuje nas porządny soundtrack i niezastąpiona Rebel Wilson - to absolutna mistrzyni swojego fachu! Żadna scena z jej udziałem nie przeminie niezauważona. Muszę przyznać, że także Dakota Johnson zaskoczyła mnie na plus, gdyż dotychczas raczej nie byłam fanką jej gry aktorskiej. W duecie z Wilson wypadła wdzięcznie i naprawdę dobrze!

Nie mogę zataić faktu, że Jak to robią single to propozycja raczej na babski wieczór. Nie mniej jednak zapewniam, że panowie też się nieźle naśmiali podczas seansu ;) Jestem przekonana, że wydanie DVD filmu nie raz zapewni Wam pożądaną rozrywkę, a tym, którzy mają możliwości polecam wydanie Blu-ray, gdyż zamieszczone tam dodatki dostarczą dodatkowej porcji śmiechu.
ODPOWIEDZ