You can dance?

Wszystko o tańcu, rodzaje i style tańca.
Krucjata
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 19 kwie 2015, o 19:42

You can dance?

Post autor: Krucjata »

Temat nawiązuje do tego pseudoshow. Co sądzicie o osobach biorących w nim udział? Patrząc na niektórych to naprawdę wymiatają, spora jest jednak grupa osób, które trafiły tam tylko po to by się pokazać. Jakoś mnie to razi i irytuje delikatnie mówiąc.
Carmen
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 19 kwie 2015, o 22:00

Re: You can dance?

Post autor: Carmen »

Jeżeli umiesz tańczyć a nie, że się Tobie wydaje to jeszcze jest ok. Gorzej, jeżeli jesteś gwiazdą tylko według siebie i taki program to idealna szansa by się skompromitować. Ja tam w takim szoł nigdy nie wystąpię bo i po co mi to?
Awatar użytkownika
GreenBox
Gibony
Gibony
Posty: 25
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 22:29

Re: You can dance?

Post autor: GreenBox »

Kiedyś myślałem o występie, to było bodajże przed pierwszą edycją. Jak zobaczyłem, co inni uskuteczniają to szybko się z tego pomysłu wyleczyłem. Gdzie ja tam amator wśród tylu profesjonalistów.
Carmen
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 19 kwie 2015, o 22:00

Re: You can dance?

Post autor: Carmen »

Green czasem warto uwierzyć w siebie. Jeżeli uważasz, że jakis tam talent masz to próbuj, a kto wie, może jesteś po prostu nieoszlifowanym diamentem?
Alvaro
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 26 kwie 2015, o 17:14

Re: You can dance?

Post autor: Alvaro »

Raz byłem na castingu ale cóż, miałem gorszy dzień i mi się nie udało po prostu. Szkoda, bo czułem, że to mógł być dla mnie ten właśnie dzień.
Awatar użytkownika
Profesor
Gibony
Gibony
Posty: 35
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 21:39

Re: You can dance?

Post autor: Profesor »

Alvaro a nie myślałeś o tym, by spróbować swoich sił w następnych castingach?
Awatar użytkownika
Krishna
Gibony
Gibony
Posty: 54
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:47

Re: You can dance?

Post autor: Krishna »

Niektórzy są po warsztatach a część to samouki którzy chcą się wybić i uciec z wioski [uśmiech] ja akurat tymi drugimi jestem zachwycona
ODPOWIEDZ