Szkoły tańca

Wszystko o tańcu, rodzaje i style tańca.
Pablo
Gibony
Gibony
Posty: 19
Rejestracja: 13 lut 2015, o 13:27

Szkoły tańca

Post autor: Pablo »

Znacie może jakąś dobrą szkołę tańca w Krakowie? Chciałbym się nauczyć tańczyć lecz nie mam za bardzo z kim się nauczyć. Chodzi mi o taką szkołę, która zrobi z amatora dobrego tancerza.
Awatar użytkownika
Virus
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 13 lut 2015, o 19:13

Re: Szkoły tańca

Post autor: Virus »

Jeżeli myślisz, że uda się nauczyć tańca w miesiąc to jesteś w sporym błędzie. Na to potrzeba lat, póki co jednak w krótkim czasie możesz nauczyć się podstawowych kroków. Nie oznacza to jednak, że od razu będziesz wymiatał na parkiecie.
Awatar użytkownika
Kicia
Gibony
Gibony
Posty: 19
Rejestracja: 13 lut 2015, o 20:50

Re: Szkoły tańca

Post autor: Kicia »

Nie wiem jak to wygląda w Krakowie, ale powiedzieć mogę na podstawie innych miast. Na pewno nie decyduj się na jakieś wielkie szkoły, bo tam jest masówka. Kameralne szkoły się do tego bardziej przykładają i potrafią lepiej przygotować do parkietowych wyzwań.
Pablo
Gibony
Gibony
Posty: 19
Rejestracja: 13 lut 2015, o 13:27

Re: Szkoły tańca

Post autor: Pablo »

Virus nigdzie nie pisałem, że w tydzień chcę Maserakiem zostać ;> Wiem, że to trzeba czasu, jednakże chciałbym, by mnie porządnie nauczyli.
Awatar użytkownika
Ninja
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 16 lut 2015, o 10:42

Re: Szkoły tańca

Post autor: Ninja »

Jak chcesz porządnie to musisz znaleźć małą szkołę, w której będziesz traktowany indywidualnie.
James my name
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 8 mar 2015, o 21:16

Re: Szkoły tańca

Post autor: James my name »

Chodziłem przez pół roku do szkoły tańca i jestem rozczarowany. To jakie tam było podejście do uczniów to przechodzi wszelkie pojęcie. Zero indywidualnego podejścia, wszyscy byliśmy traktowani jak numery kont, z których były wpływy.
Awatar użytkownika
Podejrzliwy
Gibony
Gibony
Posty: 30
Rejestracja: 9 mar 2015, o 18:51

Re: Szkoły tańca

Post autor: Podejrzliwy »

Najlepiej szukać małych szkół, wtedy wszystko wygląda inaczej.
Awatar użytkownika
Tomcio
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 9 mar 2015, o 20:01

Re: Szkoły tańca

Post autor: Tomcio »

Jak chcemy się czego nauczyć to tylko małe szkoły itd.
Meggi
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 8 mar 2015, o 19:48

Re: Szkoły tańca

Post autor: Meggi »

Najlepszy jest jednak indywidualny instruktor, może i zapłacimy więcej ale szybciej się nauczymy tańczyć.
ODPOWIEDZ