Sunrise Festival Kołobrzeg 2022, jakie są wasze opinie

Wszystko o koncertach i imprezach które były lub się odbędą.
Carmen
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 19 kwie 2015, o 22:00

Sunrise Festival Kołobrzeg 2022, jakie są wasze opinie

Post autor: Carmen »

Siemano mordki. Jest już po Sunrise Festival Kołobrzeg 2022 i mam pytanie do tych co tam byli. Jak odczucia po tym festivalu? napiszcie jakieś opinie. Chciałem jechać w tym roku na tą imprezę, ale plany się pokrzyżowały i nie udało się dojechać. Nie wiem czy jest czego żałować [płacze]
Napiszcie coś jak tam było.
Awatar użytkownika
Uncle Joe
Gibony
Gibony
Posty: 27
Rejestracja: 7 lut 2015, o 13:27

Re: Sunrise Festival Kołobrzeg 2022, jakie są wasze opinie

Post autor: Uncle Joe »

Nie masz czego żałować, po wszędobylnie unoszącym się zapachem zioła [lol!]
Nie przesłyszałeś się. Tak, na imprezie techno większość paliła zioło [cieszy]
Awatar użytkownika
Ryszard Rwie Serce
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 7 lut 2015, o 16:03

Re: Sunrise Festival Kołobrzeg 2022, jakie są wasze opinie

Post autor: Ryszard Rwie Serce »

Ogólnie wyglądało to tak!
Zamiast tradycyjnego biletu wstępu był zegarek z czipem. Przed wejściem byli wszyscy przeszukiwani jak w więzieniu. Alkoholu swojego nie można było wnieść na festival. W następnym etapie był kasowany ten czip w zegarku. Skasować czipa można było tylko raz, czyli wejść na teren festivalu można było też tylko raz. Jak już tam wszedłeś i byś chciał wyjść, to musiałbyś kupić kolejny bilet. Muzyka na głównej scenie fajnie grała i była dobrej jakości, na pozostałych scenach gorzej było z jakością muzyki. Impreza ogólnie nastawiona na jak największe zyski, jak już wspomniałem swojego alkoholu nie można było wnieść na teren festivalu a ten na miejscu był bardzo drogi. Piwo było bardzo drogie desperados w dodatku ciepły (zapomnij o zimnym) 20zł, zwykłe piwo 15zł. Jedzenie też bardzo drogie, mały hamburger 40zł. Jakość usług na najniższym poziomie. Ogólny syf i zaszczane i zasrane kible, dramat! Mało tego wracając do piwa, kolejki były duże więc jak ktoś był w dwie osoby lub w więcej, to chciał sobie kupić kilka piw na zapas a tu ZONK. Owszem limitów na alkohol nie było i można było kupić ile się chce, ale obsługa otwierała wszystkie piwa na miejscu za ciebie, tłumacząc się tym że zakapslowane piwo czy puszka to broń terrorystyczna, którą mógłbyś rzucić w kogoś z ludzi tam przebywających. Była to totalna bzdura, chodziło o to żebyś szybko wypił piwo bo ci się wygazuje i wdał kolejne żetony. Celowo napisałem żetony, bo nie było fizycznej kasy na tym festivalu. Ten śmieszny zegarek z czipem można było sobie doładować i nim się płaciło za wszystko na festivalu. Teraz jest debata w internecie co ze zwrotami środków które komuś zostały na tym zegarku. Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo wał polegał na tym że nikt nie dawał paragonów, co jest niezgodne z polskim prawem.

Tak że ja na tym sunrise festival byłem pierwszy i ostatni raz w życiu.
[pener]
brunhilda
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 19 kwie 2015, o 22:29

Re: Sunrise Festival Kołobrzeg 2022, jakie są wasze opinie

Post autor: brunhilda »

To co tutaj piszesz można również przeczytać na oficjalnych profilach społecznościowych sunrise festival.

Tutaj macie zrzut z facebooka:
sunrise-festival-2022-facebook-opinie.jpg
sunrise-festival-2022-facebook-opinie.jpg (109.83 KiB) Przejrzano 3255 razy

A tutaj macie zrzut z instagrama:
sunrise-festival-2022-instagram-opinie.jpg
sunrise-festival-2022-instagram-opinie.jpg (259.27 KiB) Przejrzano 3255 razy

Widać że ludzie są sfrustrowani po tej imprezie [gały]
Monia80
Gibony
Gibony
Posty: 13
Rejestracja: 23 mar 2015, o 19:26

Re: Sunrise Festival Kołobrzeg 2022, jakie są wasze opinie

Post autor: Monia80 »

Jak na tym festivalu szły takie wałki z nie wydawaniem paragonów przy zakupach, to ja się zastanawiam co się stało i co się będzie działo z danymi uczestników festivalu które zgromadził organizator. Około 150 tyś danych różnych osób w tym tak ważne PESELE.
Bizon
Gibony
Gibony
Posty: 10
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 13:54

Re: Sunrise Festival Kołobrzeg 2022, jakie są wasze opinie

Post autor: Bizon »

Ten festival to jakiś przypał [lol_lol]
GrekaA
Gibony
Gibony
Posty: 7
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 12:23

Re: Sunrise Festival Kołobrzeg 2022, jakie są wasze opinie

Post autor: GrekaA »

Byłem pierwszy raz i jak dla mnie ta impreza dupy nie urywa. Nie wiem jak kiedyś było, ale teraz nic specjalnego.

Tutaj macie fotki z pola namiotowego:
sunrise-festival-2022r-img90482-1.jpg
sunrise-festival-2022r-img90482-1.jpg (456.02 KiB) Przejrzano 3195 razy
sunrise-festival-2022r-img90482-2.jpg
sunrise-festival-2022r-img90482-2.jpg (398.82 KiB) Przejrzano 3195 razy

Najfajniejsza była scena w formie twarzy, fotka z dnia:
sunrise-festival-2022r-img90482-3.jpg
sunrise-festival-2022r-img90482-3.jpg (351.54 KiB) Przejrzano 3195 razy

A tutaj zdjęcie twarz w nocy:
sunrise-festival-2022r-img90482-4.jpg
sunrise-festival-2022r-img90482-4.jpg (478.92 KiB) Przejrzano 3195 razy
ODPOWIEDZ