Kameralne puby

Wszystko o koncertach i imprezach które były lub się odbędą.
Awatar użytkownika
Jagoda
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 15 mar 2015, o 18:25

Kameralne puby

Post autor: Jagoda »

Czy kameralne puby mają jeszcze szanse na przetrwanie i ściągniecie ciekawych zespołów? W jaki sposób najlepiej rozkręcić i wypromować taki lokal?
Awatar użytkownika
Seicento
Gibony
Gibony
Posty: 22
Rejestracja: 15 mar 2015, o 20:43

Re: Kameralne puby

Post autor: Seicento »

Nie ma uniwersalnej metody, wszystko zależy od tego w jakich klimatach chcesz operować. Idealnego sposobu na promocję również nie poznasz, bo z jakiej paki masz znać techniki, które ludzi odkryli metodą prób i błędów poświęcając nie tylko czas ale i kasę?
Awatar użytkownika
Ambitny
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 12 mar 2015, o 21:31

Re: Kameralne puby

Post autor: Ambitny »

Musisz się liczyć z tym, że na promocję będziesz musiała wydać i nie będzie to kwota rzędu 5 stówek. Przemyśl sobie dobrze wszystko zanim otworzysz taką knajpkę bo działanie na spontanie w biznesie nie jest dobrym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
Jagoda
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 15 mar 2015, o 18:25

Re: Kameralne puby

Post autor: Jagoda »

Dopiero mam przygotowany lokal i w ciągu miesiąca będę go otwierała. Wiem, że promocja pochłonie wiele kasy i jestem na to przygotowana, myślę jednak jak to najmądrzej rozegrać.
Roberto
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 12 mar 2015, o 20:59

Re: Kameralne puby

Post autor: Roberto »

Mając miesiąc czasu zapasu to i tak za mało. Takie coś powinnaś mieć zaplanowane już sporo przed przystąpieniem do realizacji swoich planów.
czesio89ns
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 23 mar 2015, o 17:15

Re: Kameralne puby

Post autor: czesio89ns »

O tak, wszystko trzeba planować z długoterminowym wyprzedzeniem.
Jaro
Gibony
Gibony
Posty: 23
Rejestracja: 23 mar 2015, o 20:20

Re: Kameralne puby

Post autor: Jaro »

Niekoniecznie, każdy lokal rządzi się swoimi prawami. Jedne trzeba reklamować, a inne przyciągają ludzi od dnia otwarcia bez niczego :D
czesio89ns
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 23 mar 2015, o 17:15

Re: Kameralne puby

Post autor: czesio89ns »

Tak zgadza się, jednak trzeba mieć wszystko odpowiednio po planowane żeby biznes się kręcił.
krysia
Gibony
Gibony
Posty: 27
Rejestracja: 23 mar 2015, o 21:09

Re: Kameralne puby

Post autor: krysia »

Moja siostra prowadzi taki kameralny pub w małym miasteczku i nie może narzekać na brak klientów. Osiągnięcie pewnej pozycji w regionie kosztowało ją jednak sporo kasy i wysiłku. Nie chodzi tylko o działania promocyjne, trzeba jeszcze ludzi przyciągnąć jakimiś ciekawymi eventami jak i również pozytywną obsługą, która potrafi zrobić fajny klimat. Jak nie ma klimatu to jedyne co będzie w pubie to personel i zakurzone stoły.
Dyktator
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 24 mar 2015, o 10:44

Re: Kameralne puby

Post autor: Dyktator »

No tak, tylko, że nie ma uniwersalnej metody na zrobienie atmosfery.
Konstanty
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 31 mar 2015, o 18:21

Re: Kameralne puby

Post autor: Konstanty »

Ludzie sami zrobią atmosferę odpowiednią i wszystko się rozwinie jak lokal się spodoba miejscowym odwiedzającym ;)
Destroyer
Gibony
Gibony
Posty: 20
Rejestracja: 19 kwie 2015, o 20:51

Re: Kameralne puby

Post autor: Destroyer »

Wykorzystanie potencjału mediów społecznościowych pozwoli przyciągnąć na starcie trochę ludzi, trzeba jednak umieć tą szansę wykorzystać.
ODPOWIEDZ