Festiwal Reggae - Music Camp Brzeg 2013

Wszystko czego słuchacie, muzyka reggae i metal oraz hip-hop a także rap.
Awatar użytkownika
Shadow
Gibony
Gibony
Posty: 31
Rejestracja: 8 sie 2013, o 14:47

Festiwal Reggae - Music Camp Brzeg 2013

Post autor: Shadow »

Tego jeszcze nie było. Cztery festiwale na cztery pory roku- to nowy pomysł na jeszcze mocniejsze rozruszanie kulturalne Brzegu. Zaczynamy festiwalem reggae!

Zagrają: Bednarek, Lion Vibrations, Foliba i Call Mi Unique, Maleo, Tabu. Świetne zespoły i artyści godni najwyższych muzycznych laurów. Do tego super atmosfera brzeskiego amfiteatru otoczonego malowniczym parkiem nad fosą, pozostałością pod umocnieniach średniowiecznego miasta. I oczywiście nasza gwiazda numer jeden rynku muzycznego, znana już doskonale poza granicami kraju, czyli Kamil Bednarek z zespołem.
Zapraszamy do Brzegu już 24 sierpnia (sobota) o godz. 17.00.

- Music Camp Brzeg 2013 pod honorowym patronatem Burmistrza Brzegu Wojciecha Huczyńskiego będzie wydarzeniem, które zapisze się w tegorocznym kalendarzu najlepszych imprez plenerowych naszego regionu – prognozuje Jacek Ochmański, dyrektor Brzeskiego Centrum Kultury, instytucji współorganizującej festiwal. Dodaje, że festiwal jest jednym z czterech podobnych przedsięwzięć artystycznych, jakie mają co roku odbywać się w Brzegu. Każdy z nich ma być poświęcony innej dziedzinie sztuki. Dlatego też swoje miejsce mają znaleźć również festiwale teatralno-taneczne, filmowe, plastyczno-fotograficzne oraz właśnie muzyczne.

Music Camp w tym roku odbywa się pod hasłem muzyki reggae, gdzie głównodowodzącym muzycznie ma być Kamil Bednarek. W przyszłości natomiast mają gościć w Brzegu inne gatunki muzyczne.
- Reggae to jest propozycja tegoroczna, natomiast za rok chcemy już poszerzać horyzonty o inne gatunki – dodaje Ochmański.

Obecność festiwali na kulturalnej mapie propozycji Brzegu nie oznacza bynajmniej likwidacji dotychczasowej oferty w postaci Dni Księstwa Brzeskiego.

Wstęp na Music Camp będzie biletowany. Cena wejściówki to 5 zł od osoby. Bilety będą sprzedawane w Punkcie Informacji Turystycznej (Rynek-Ratusz) oraz przed koncertem, 24 sierpnia w amfiteatrze.

W przyszłości festiwale będą organizowane na drugim niezwykle malowniczo położonym obiekcie miasta, czyli Przystani Turystycznej na Rzece Odrze.
ODPOWIEDZ