Konkursy muzyczne

Wszystko czego słuchacie, muzyka reggae i metal oraz hip-hop a także rap.
Awatar użytkownika
Dziefczynka
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 16 lut 2015, o 17:49

Konkursy muzyczne

Post autor: Dziefczynka »

Startujecie czasem w konkursach muzycznych? Kilka lat temu startowałam w kilku programach lecz niestety bez większych sukcesów.
Alien
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 13 lut 2015, o 21:20

Re: Konkursy muzyczne

Post autor: Alien »

No tak, każdy przecież chce zrobić karierę i trzepać kapustę jak rolnik w stodole. Trzeba mieć nie tylko talent ale też umieć się sprzedać. Nie wiem czy posiadasz talent, ale skoro próbowałaś kilka razy bez żadnych sukcesów to raczej jest on nikłej jakości. Co do konkursów wokalnych to ja bym nie poszedł, za stary jestem a poza tym znam swoje możliwości i wiem, że nikogo by to nie zachwyciło.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Gibony
Gibony
Posty: 21
Rejestracja: 13 lut 2015, o 13:14

Re: Konkursy muzyczne

Post autor: Grzegorz »

Ja brałem udział w konkursach, ale nie takich telewizyjnych show. Jako skrzypek za wielkiej furory bym tam nie zrobił, lecz w branżowych konkursach mam już kilka sukcesów i to nawet dużego kalibru :D
Awatar użytkownika
Kicia
Gibony
Gibony
Posty: 19
Rejestracja: 13 lut 2015, o 20:50

Re: Konkursy muzyczne

Post autor: Kicia »

Ja się kiedyś zgłosiłam do Idola, ale dzień przed castingiem skręciłam sobie nogę :D
Alien
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 13 lut 2015, o 21:20

Re: Konkursy muzyczne

Post autor: Alien »

Kicia proroctwo?
Awatar użytkownika
Little Steve
Gibony
Gibony
Posty: 19
Rejestracja: 8 mar 2015, o 21:40

Re: Konkursy muzyczne

Post autor: Little Steve »

Od czasu do czasu idę sobie na różne castingi i nie narzekam, osiągam jakieś tam lokalne sukcesy. Kto wie, może uda mi się kiedyś wypłynąć na szersze wody.
Zezol
Gibony
Gibony
Posty: 25
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 20:21

Re: Konkursy muzyczne

Post autor: Zezol »

Brałem udział, kilka razy nawet wygrałem :) Niestety kariera muzyczna to nie dla mnie, nie lubię szumu wokół swojej osoby.
ODPOWIEDZ