Jakie i Gdzie Kupić Nasiona Marihuany?

Awatar użytkownika
Szpryc
user
user
Posty: 20
Rejestracja: 22 paź 2012, o 11:18

Jakie i Gdzie Kupić Nasiona Marihuany?

Post autor: Szpryc » 12 lis 2013, o 11:52

Jakie i Gdzie Kupić Nasiona Marihuany?

Przede wszystkim!
1. Nie kupuj nasion konopi indyjskich na różnych ogłoszeniach, aukcjach allegro i OLX.
2. Nie kupuj nasion od nieznanych osób z for internetowych, często na forach są osoby, które oferują nasiona własnej produkcji. Jeśli taka osoba nie posiada oficjalnej strony internetowej to daruj sobie u niej zakupy bo kupisz kota w worku.
3. Kupuj nasiona tylko i wyłącznie w renomowanych sklepach internetowych z nasionami marihuany, które są na rynku wiele lat. I jest dużo informacji na ich temat w internecie (poczytaj zanim kupisz).

Obrazek

Każda odmiana wygląda inaczej i nie każda nadaje się na uprawę outdoor. Niektóre odmiany Sativy bywają niższe z powodu zawartej w nich Indici, a niektóre Indici bywają wyższe i bardziej rozłożyste z uwagi na zawarte w nich geny Sativy. Do upraw outdoor najlepiej stosować odmiany, które są do tego przystosowane. Takie odmiany na pewno poleci Ci odpowiedni profesjonalny sklep z nasionami konopi, taki jak thc-thc.com

Czytając opisy odmian, nie musisz przywiązywać zbytniej wagi do wysokości danej odmiany. Gdyż co do wysokości i szerokości to można to kontrolować, jak roślina będzie wyglądała i rosła, wpływać na jej wysokość i cechy. Można również zbierać plony w taki sposób, by tworzyć różne rodzaje haju. Im później zbierane, tym większe prawdopodobieństwo, że wytworzony zostanie efekt Couch Lock - stan tak obezwładniający, że nie można ruszyć się z sofy. Zbiory też przed osiągnięciem maksimum kwitnienia mogą wywołać Cerebral High - mózgowe upalenie, często bardzo energetyzujące. Po uprawie outdoor można spodziewać się, że uda się głownie stworzyć susz dający Cerebral High, co związane jest bezpośrednio z odmianą Sativa. Przy odrobinie szczęścia hodowca może trafić na roślinę, która będzie spełniała jego oczekiwania względem haju, wielkości i potrzeb. Nie ma sensu hodowanie ponad dwumetrowej Sativy w domu ani siedemdziesięciocentymetrowej Indici na dworze (gdyż może nie przetrwać w skutek niskiej temperatury oraz przez inne, większe rośliny konkurujące z nią o światło). Większą roślinę można przycinać, by osiągała mniejsze rozmiary i nabierała szerokości, natomiast nie da rady spowodować, ze mała bardziej urośnie, z uwagi na jej genotyp.

W Polsce istnieją sklepy internetowe z nasionami konopi indyjskich, ale sprzedają one nasiona w celach kolekcjonerskich. Wykorzystanie ich w innych celach jest niezgodne z prawem. Żeby uprawiać z nich rośliny, należy mieszkać w kraju, gdzie uprawa jest legalna. Kwestie legalności nasion marihuany w Polsce, najlepiej ma opisane sklep thc-thc w artykule: Czy Sprzedaż Nasion Konopi Indyjskich w Polsce Jest Legalna?.

Seed-banki mają ogromne ilości odmian najróżniejszych rodzajów marihuany, najbardziej wymyślnych szczepów, jakie powstały. Niestety, związane są z nimi pewne zagrożenia. Pierwszym jest to, że niektóre seed-banki będą chciały zedrzeć z rolnika pieniądze. Drugim to, że nie wszystkie są w stanie wysłać nasiona do każdego zakątka na Ziemi. Trzecim problemem jest to, że czasem ubarwiają informacje o zasobach przez nich posiadanych. Kolejnym problemem jest cena nasion. Prawdziwe nasiona marihuany są dość drogie, w zależności od szczepu, jakości i tego, czy są to nasiona feminizowane, czy nie (nasiona feminizowane to nasiona wyhodowane w taki sposób, że wyrastają z nich rośliny żeńskie). Ale najczęściej rolnicy pamiętają, że niektóre z tych nasion naprawdę są warte swojej ceny, ponieważ część szczepów wyróżnia się bujnym rozrostem i dużymi zbiorami.

ODPOWIEDZ