Mission: Impossible 4 (2011)

Różne przydatne informacje oraz wiele artykułów o konopi.
Awatar użytkownika
Rychu
Gibony
Gibony
Posty: 11
Rejestracja: 10 lut 2010, o 23:17

Mission: Impossible 4 (2011)

Post autor: Rychu »

Tom Cruise już oficjalnie w "Mission: Impossible IV"
Paramount Pictures ogłosiło wczoraj, iż Tom Cruise podpisał kontrakt na udział w czwartej "Mission: Impossible". Do tej pory Cruise związany był z projektem jedynie jako producent. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom J.J. Abrams (który zrealizował część trzecią) nie zajmie się reżyserią filmu, a zadowoli się jedynie pozycją producenta.

O możliwości udziału Cruise'a mówiło się już od dawna. Ze względu na napięte w przeszłości stosunki pomiędzy aktorem a szefem Viacomu, do którego należy Paramount, spekulowano, iż Cruise na ekranie pojawi się w roli epizodycznej i że czwarta część będzie miała innego głównego bohatera. Teraz jednak jest jasne, iż to Cruise będzie główną gwiazdą projektu.

Aktualnie studio poszukuje reżysera i musi go znaleźć bardzo szybko. Zdjęcia mają się bowiem rozpocząć latem, a premiera "Mission: Impossible IV" zaplanowana została na Memorial Day w 2011 roku. Autorami scenariusza są Josh Appelbaum i Andre Nemec, którzy z Abramsem współpracowali przy serialu "Agentka o stu twarzach".
Tomi
Gibony
Gibony
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2010, o 09:18

Re: Mission: Impossible 4 (2011)

Post autor: Tomi »

Jak na razie obejrzałem wszystkie trzy części Mission: Impossible i każda bardzo mi się spodobała, więc czemu miałbym czwartej części nie obejrzeć?
Nie ma takiej opcji i tą część tak samo obejrzę.
Dużym plusem jest to, że główna rolę zagra Tom Cruise.
Awatar użytkownika
robson
Gibony
Gibony
Posty: 14
Rejestracja: 17 lut 2010, o 18:46

Re: Mission: Impossible 4 (2011)

Post autor: robson »

Oglądałem tylko pierwszą i drugą część i zakończyłem swoją znajomość z tą serią, cześć pierwsza była dobra, a następna to już odcinanie kuponów i nie sądzę żeby następne miały być czymś innym.
ODPOWIEDZ