American Pie 8

Różne przydatne informacje oraz wiele artykułów o konopi.
Awatar użytkownika
kredka
Gibony
Gibony
Posty: 14
Rejestracja: 21 lut 2010, o 15:36

American Pie 8

Post autor: kredka »

Do tej pory nie było wiadomo czy będzie kolejna cześć, American Pie :), lecz pojawiła sie wzmianka o tym.

Kolejne American Pie od twórców Harolda i Kumara
Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg, twórcy komedii o przygodach Harolda i Kumara, otrzymali od wytwórni Universal propozycję napisania kolejnej części "American Pie". W przeciwieństwie do ostatnich filmów z serii ten miałby trafić do kin.

Na ekran powróciliby bohaterowie trzech pierwszych odcinków: Jim, Stiffler, Nadia, Oz, Michelle i ich kumple. W sieci pojawiły się pogłoski, iż do spotkania postaci miałoby dojść z okazji zlotu absolwentów liceum.

Ostatnia, jak dotąd, część "American Pie" - "Księga miłości", pojawiła się na DVD w grudniu.
jak widzimy ta cześć American Pie może trafić do kin, co żadnej z poprzednich serii nie udało sie, wychodziły od razu na DVD.

info z filmweb.pl
Awatar użytkownika
shift
Gibony
Gibony
Posty: 12
Rejestracja: 17 lut 2010, o 20:25

Re: American Pie 8

Post autor: shift »

Stifler z pierwszych części jest moim zdaniem niezastąpiony. Na sam jego widok (mimikę i zachowanie) odrazu pojawiał się śmiech. Potem zaczęli pojawiać się bracia Stiflera, Stifler lama z 5 i 6 części, kuzyn Stiflera i jeszcze nie wiadomo co. Jeszcze tego brakuje, żeby była kuzynka Stiflera, albo siostra. (chociaż to może nie było by takie złe ;p)
Aktorzy z pierwszych trzech części są moim zdaniem najlepsi i to dzięki nim American Pie stało się jedną z najlepszych komedii.
American Pie w kinie+starzy aktorzy+reżyserzy H i K=?="Śmiech do łez" (to moje zdanie)
Mam nadzieje, że ten news okaże się całkowitą prawdą.
Awatar użytkownika
fire
Gibony
Gibony
Posty: 12
Rejestracja: 21 lut 2010, o 22:24

Re: American Pie 8

Post autor: fire »

Wprost nienawidzę tej serii, nie wiem czemu jest ona takim fenomenem [okład]
ODPOWIEDZ