Strong Berry - outdoor - Akseeds, THC-THC

Tematy i artykuły o marihuanie, kultura rasta oraz hip-hopowa.
Awatar użytkownika
Farmer
Gibony
Gibony
Posty: 11
Rejestracja: 20 lis 2011, o 23:18

Strong Berry - outdoor - Akseeds, THC-THC

Post autor: Farmer »

Odmiana konopi zwykłe nie auto: Strong Berry Femi (genetyka Blackberry)
Producent: Akseeds
Nasiona kupione w sklepie: https://thc-thc.com/produkt/strong-berry-feminizowane/
Uprawa outdoor w zimnym kraju :) przypominającym do złudzenia Polskę ale z innym prawem.

Strong Berry posadzone zostało na początku kwietnia. Na początku sadzonki były trzymane w doniczkach na dobrej ziemi w bezpiecznym miejscu żeby zwierzęta ich nie zniszczyły. Pod koniec kwietnia zostały wysadzone w plener, przy polu na niestety słabej ziemi .Nawozy jakie stosowałem to zwykłe ze sklepu ogrodniczego, na wzrost z dużą zawartością azotu a na kwitnienie z dużą zawartością fosforu i potasu. Dwa tygodnie przed posadzeniem roślin w plenerze podsypałem ziemię na spocie saletrzakiem dolomitowym.
Ogólnie jestem zadowolony zbiór nastąpił w trzecim tygodniu października. Wyszło z 3 roślin prawie 200g suchego ziółka. Mocny materiał jak na outdorówkę jest niezłe, prawie jak lampa.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Te-Ha-Ce
Gibony
Gibony
Posty: 352
Rejestracja: 25 sty 2010, o 19:10

Re: Strong Berry - outdoor - Akseeds, THC-THC

Post autor: Te-Ha-Ce »

Strong berry dobra odmiana klepie po głowie nieźle hehe
Awatar użytkownika
Lopez
Poleca
Posty: 26
Rejestracja: 17 kwie 2011, o 13:06

Re: Strong Berry - outdoor - Akseeds, THC-THC

Post autor: Lopez »

Zajefajna odmiana mocna w hu* [peace]
Awatar użytkownika
imlovegreen
Gibony
Gibony
Posty: 171
Rejestracja: 10 mar 2010, o 14:21

Re: Strong Berry - outdoor - Akseeds, THC-THC

Post autor: imlovegreen »

Jest to ulepszona wersja blackberry które czasem dochodziło u nas a czasem nie zależało od tego jaki był wrzesień i październik jak ciepły słonczy to dochodziło. A widać akseeds ulepszyło blackberry tworząc strong berry które u nas 100% dochodzi.
ODPOWIEDZ