Chore Fazy

Tematy i artykuły o marihuanie, kultura rasta oraz hip-hopowa.
rybol93
Gibony
Gibony
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2011, o 21:46

Chore Fazy

Post autor: rybol93 »

Siema potrzebuje pomocy. mam problem zwiazany z lekiem po zapaleniu. Pale ok 4 miesiecy prawie codziennie, czasami sobie przerwe 3-4 dniowa robie. Ale przejdzmy do sedna problemu, na poczatku palenia mialem zajebisty chillout nie moglem sie przestac śmiać, wszystko w okol wydawalo mi sie piekne! A od pewnego czasu ok miesiac, strasznie sie boje to jakos zaczelo sie tak nagle, po zapaleniu jakiegos niezlego naturala po 2 buchach wyjebalo mnie w kosmos, nie widzialem co sie dzieje odlatywalem, myslalem ze umieram caly sie pocilem serce walilo jak mlot mialem chyba puls ok 160 a lezalem na lozku. Od tamtej pory co nie zapale to sie zaczyna nawet jeden possy buch i juz sie martwie o serce boje sie ze nie wytrzyma ciagle patrze czy nadal tak zapierdala; / jaki wy macie puls po zapaleniu? Pomozcie mnie chce wkoncu zapalic i sie wyluzowac, a nie krazyc po pokoju i uspokajac sie ze wszystko bedzie dobrze;/!
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Chore Fazy

Post autor: Red »

A nie zapaliłeś przypadkiem jakiegoś ziółka zaprawionego jakimś gównem.

Z tego co opisujesz to taki stan że wydaje ci się że umierasz jest po grzybach może zioło było zaprawione grzybami albo ktoś dodał muchomora do tego zioła.

Odpowiedz sobie na pytanie czy zioło mogło być z dodatkiem. Teraz musisz sobie zrobić przerwę od palenia.

Ja nigdy nie zapale zioła od dila lub z nieznanego pochodzenia [peace]
rybol93
Gibony
Gibony
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2011, o 21:46

Re: Chore Fazy

Post autor: rybol93 »

Zioło mam dobre, bo pale z innymi i oni maja normalne masy. ;/ Jeszcze mnie bardziej wkręcają zamiast pomoc xdd
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Chore Fazy

Post autor: Red »

Kup sobie wódkę i się napierdol a po jakimś czasie zapal, jak dalej będziesz miał takie jazdy to przestań palić, zrób sobie przerwę kilku letnią [blant]

Może koledzy ci coś do ziółka dodali hehe
Awatar użytkownika
Grower
Gibony
Gibony
Posty: 73
Rejestracja: 2 lut 2011, o 08:49

Re: Chore Fazy

Post autor: Grower »

jak mówisz że palisz 3-4 miesiące dzień w dzień to się nie dziwię że masz dzikie fazy tak jak kolega wyżej zrób przerwę sobie ale kilka lat to za dużo na początek miesiąc zapal sobie potem a jak będzie hujowo to dłużej musisz czekać i nie bakaj dzień w dzień
Awatar użytkownika
XxoHaszyszoxX
Gibony
Gibony
Posty: 135
Rejestracja: 31 maja 2010, o 17:47

Re: Chore Fazy

Post autor: XxoHaszyszoxX »

Ja tez mialem dziwne fazy... teraz pale raz w miesiacu (od stycznia) i jest luz. kiedys paliłem praktycznie tylko sam , beret mi sie strasznie zrył tydzien po tym jak wyluzowalem dalej mialem metlik w bani z czasem przeszlo... teraz czuje skutki tego palenia. większa podatność na depresje częsciej łapie doła ogólnie mam słabszą psychikę , ale już praktycznie wszystko wrociło do normy jak paliłem systematycznie było 100x gorzej. Ja przestałem palić głównie za sprawą dziewczyny . wiem jak to jest czytać takie porady na forum żeby przestać palić ;) poprostu nie ma się motywacji a jarać się chce...
ale wez na luz . bd ci bardzo ciężko bo fajnie jest sobie chociaż raz dziennie zapalić , ale zobaczysz zapalisz po przerwie miesiąc i wszystko wróci do normy ;) .
tylko fajnie by było jak byś miał coś co by cię zmotywowało bo tak sam z siebie to bedzie ci ciężko.
Awatar użytkownika
Katohaikara
Gibony
Gibony
Posty: 114
Rejestracja: 8 gru 2010, o 15:57
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: Chore Fazy

Post autor: Katohaikara »

Racja, z siebie jest ciężko, zawsze przyda się ktoś, kto pomoże się zebrać i zmotywować.
ODPOWIEDZ