Sztuki Walki

Tematy i artykuły o marihuanie, kultura rasta oraz hip-hopowa.
Awatar użytkownika
Swir
Gibony
Gibony
Posty: 41
Rejestracja: 11 sie 2010, o 11:33

Sztuki Walki

Post autor: Swir »

Ja osobiscie jestem milosnikiem sportow wali obecnie moj harmonogram zajmuja dyscypliny typu bjj, kb , boks. Lecz przez kilka tygodni moge zapomniec o treningach ponieaz mam kontuzje kosc srodrecza zostala zlamana od uderzenia przeciwnika w czolo i zotalem uziemiony szyną. Jest to moje pierwsze zlamanie i wiem ze po sciagnieciu szyny moge chodzic na rozne terapie masaze wodne itp, ale nie za bardzo mnie to interesuje panstwowe darmowe rehabilitacje sa nie dla mnie :D kupa ludzi pelno mocherow ...
I tu rodzi sie pytanie do was, Macie jakies domowe sposoby na rehabilitacje dloni ?
Jest taka zasada nie kazdy ja zna wolnosc zaczyna sie tam gdzie konczy sie strach
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Sztuki Walki

Post autor: Red »

Ja ci niestety nic nie doradzę bo nigdy nie miałem nic złamanego, myślę że przyda się jednak jakiś specjalista z tej dziedziny.
Awatar użytkownika
Katohaikara
Gibony
Gibony
Posty: 114
Rejestracja: 8 gru 2010, o 15:57
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: Sztuki Walki

Post autor: Katohaikara »

[pali] najlepsze :D
Awatar użytkownika
Swir
Gibony
Gibony
Posty: 41
Rejestracja: 11 sie 2010, o 11:33

Re: Sztuki Walki

Post autor: Swir »

Fajnie by bylo jak bym pojechal na rehabilitacje do jakiegos lekarza a on by mi odpowiedzial w ten sam sposob, synu nie potrzebna Ci zadna rehabilitacja musisz po prostu wiecej palic... Ja mam tu za pazucha mocno uklepanego jointa dawaj rozpalimy i posmiejemy sie z terazniejszego rządu [bongo]
Jest taka zasada nie kazdy ja zna wolnosc zaczyna sie tam gdzie konczy sie strach
Awatar użytkownika
Katohaikara
Gibony
Gibony
Posty: 114
Rejestracja: 8 gru 2010, o 15:57
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: Sztuki Walki

Post autor: Katohaikara »

jak miałem skręconą nogę to kazał mi lekarz w wannie na różne strony ja wyginać. Spróbuj może ci to pomoże.
ODPOWIEDZ