Dzury po Paleniu?

Tematy i artykuły o marihuanie, kultura rasta oraz hip-hopowa.
Awatar użytkownika
WooKie
Gibony
Gibony
Posty: 42
Rejestracja: 22 sie 2010, o 20:07

Dzury po Paleniu?

Post autor: WooKie »

Witam zastanawiam się nad całkowitym odstąpieniem od jarania mam teraz pytanie czy to co jest po nadmiernym paleniu mam na myśli dziury w pamięci problemy z koncentracją i ogolna zamuła jest do wyleczenia ewentualnie czy to minie.
Kiedyś z ziomkami rozmawiałem to mówili że trzeba sie przede wszystkim mocno zmobilizować a takto z miesiąc bez niczego wystarczy. Czy to prawda ? ? ? [nea]
Awatar użytkownika
Te-Ha-Ce
Gibony
Gibony
Posty: 352
Rejestracja: 25 sty 2010, o 19:10

Re: Dzury po Paleniu?

Post autor: Te-Ha-Ce »

Brednia, każdy ma swój rozum, może i tam trochę zamula ale wtedy można sobie zrobić np. przerwe i od czasu do czasu zajarać

ps. jak się pali gówno to tak jest najlepiej z własnego krzaka wiesz co palisz.
Awatar użytkownika
WooKie
Gibony
Gibony
Posty: 42
Rejestracja: 22 sie 2010, o 20:07

Re: Dzury po Paleniu?

Post autor: WooKie »

Paliłem swoje eco krzaki dosc dlugo potem jakies piateczki chemiczne się brało no i mineło ,potem dopy przez jakies 2 miechy niewiem czy w ogole cos ekologicznego probowac palic od październka :(
Awatar użytkownika
Te-Ha-Ce
Gibony
Gibony
Posty: 352
Rejestracja: 25 sty 2010, o 19:10

Re: Dzury po Paleniu?

Post autor: Te-Ha-Ce »

Wiesz trochę tego trochę tego jeszcze nie raz się najebiesz i troche pałe ryje [cieszy] wiem po sobie mam bardzo duże kłopoty z zapominaniem, albo często się zawieszam i nie wiem co miałem zrobić i nie potrafię sobie przypomnieć [szczerzy]
Awatar użytkownika
WooKie
Gibony
Gibony
Posty: 42
Rejestracja: 22 sie 2010, o 20:07

Re: Dzury po Paleniu?

Post autor: WooKie »

Hmm a czy masz cos w stylu ( najczęściej przed spaniem albo po ) że niektore rzeczy ktore mogą być fikcją to myślisz ze tak było na jawie ? ? ?
Awatar użytkownika
Te-Ha-Ce
Gibony
Gibony
Posty: 352
Rejestracja: 25 sty 2010, o 19:10

Re: Dzury po Paleniu?

Post autor: Te-Ha-Ce »

Oj takich rzeczy nie miałem ale np. zacząłem gadać przez sen czego wcześniej nie robiłem mam tak od 2 lat. jeżeli nie zapalę ciężko mi strasznie zasnąć można powiedzieć że się z tym męcze.
Awatar użytkownika
WooKie
Gibony
Gibony
Posty: 42
Rejestracja: 22 sie 2010, o 20:07

Re: Dzury po Paleniu?

Post autor: WooKie »

No ziomuś od tygodnia nie paliłem , teraz dzisiaj sobie 2 wiaderka i jedna dzide baki usmazyłem i jakby na dzisiaj jest lajcik :) chuj z tym czy to chemia bo to od dila
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Dzury po Paleniu?

Post autor: Red »

Tak to jest jak się pali zioło od Dila zakropione jakimś szajsem typu eter albo strychniną.
Tylko Sensi Naturalna!!!
Awatar użytkownika
Holender
Gibony
Gibony
Posty: 16
Rejestracja: 29 lip 2010, o 13:14

Re: Dzury po Paleniu?

Post autor: Holender »

Jak sam zasiejesz to później wiesz co palisz [konopia]
Awatar użytkownika
JuniorPL
Gibony
Gibony
Posty: 9
Rejestracja: 14 kwie 2011, o 09:34

Re: Dzury po Paleniu?

Post autor: JuniorPL »

Tak, jeżeli zrobisz przerwe to te "dziury" trochę się załatają :) Nawet jak zrobisz tydzień przerwy, Sam miałem tak, przyczyną tego jest nadmierne palenie(dzien w dzien) lub wiadra heh ;). Teraz nie pale dzień w dzień, nauczyłem się nie ciśnieniować heh i jakoś daje rade ;) a z pamięcią coraz lepiej.

Więc Przerwa i nic więcej :] [peace] a jak będzie ciężko przestać na początku to polecam piwko na ciśnienie heh jedno :P mi pomagało :d

Później dochodzą problemy z jedzeniem(brak uczucia głodu lub nagły głód) problemy ze słuchem i wzrokiem :/

Więc nie dzien w dzien lecz raz na Tydzien [peace] [pali]
ODPOWIEDZ