Reinkarnacja

Tematy i artykuły o marihuanie, kultura rasta oraz hip-hopowa.
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Reinkarnacja

Post autor: One-armed Scissor »

hej, nie wiedzałem, gdzie dokladnie to napisac...
no więc zaczytalem sie teraz o reinkarnacji i bardzo mnie zaciekawilo kim moglem byc.
osobiscie zawsze dla mnie reinkarnacja miala jakis sens, ale nie zaglebialem sie w to a teraz bardzo mnie zaciekawil ten temat.
co myslicie na temat reinkarnacji? moze ktos z was pamieta kim byl? a moze macie jakies sposoby na przypomnienie sobie tego?
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Reinkarnacja

Post autor: Red »

Jest to bardzo ciekawe, kiedyś oglądałem w takim programie "Nie do Wiary" że jakaś klientka pamiętała kim była kiedyś, na dowód tego pojechała do miasteczka gdzie żyła we wcześniejszym wcieleniu i wszytko tam wiedział co gdzie kiedyś było i takie tam.
Awatar użytkownika
Swir
Gibony
Gibony
Posty: 41
Rejestracja: 11 sie 2010, o 11:33

Re: Reinkarnacja

Post autor: Swir »

wszystko jest mozliwe o czym jeszcze nie wiemy [uśmiech] ale w sumie reinkarnacja to jak nowe zycie bo zazwyczaj sie nie pamieta nic z poprzedniego zycia no chyba ze jakies jednoosobowe przypadki. A jak sie nie pamieta to bez sensu... Ja osobicie wierze w ducha tak jak indianie tylko nie wydaje mi sie ze trafie do krainy wiecznych lowow :D ale do kosmosu w sumie kosmos tez mozna nazwac kraine wiecznych lowow [zadziorny] Reinkarnacja jest troche malo prawdopodobna bo wielu ludzi by sobie przypominalo kim wczesniej byli. A jesli nawet to wydaje mi sie ze chcial bym byc albo jakims jastrzebiem ewentualnie sowa [blant] albo jakims zwierzeciem wodnym moze delfin albo rekin. Nie zastanawialem sie nad tym jeszcze w sumie...
Jest taka zasada nie kazdy ja zna wolnosc zaczyna sie tam gdzie konczy sie strach
Awatar użytkownika
Odplamiacz
Gibony
Gibony
Posty: 260
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 13:28

Re: Reinkarnacja

Post autor: Odplamiacz »

Czyli po śmierci jest dalsze życie z tego wynika.
Bo to chodzi o to by walczyc o to co ci sie nalezy...RastaStalker
Awatar użytkownika
Robertosss
Gibony
Gibony
Posty: 89
Rejestracja: 26 sty 2010, o 10:13

Re: Reinkarnacja

Post autor: Robertosss »

"Jeżeli o ciebie chodzi, to nie wróżę ci żadnych rewelacji. Kaczka – to max, co może z ciebie być." xD
Awatar użytkownika
WooKie
Gibony
Gibony
Posty: 42
Rejestracja: 22 sie 2010, o 20:07

Re: Reinkarnacja

Post autor: WooKie »

No w sumie kaczka dobra rzecz jak to Fred powedział , osobiście jeżeli już to chciałbym być zwierzęciem wodnym niekoniecznie drapieżnym zwierzęciem Latającym coś jak jakiaś papuga zajebiście też by było bycie węzem albo innego rodzaju gadem.
Naturalna
Gibony
Gibony
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2010, o 13:05

Re: Reinkarnacja

Post autor: Naturalna »

Kaczka w dzisiejszych czasach :D?
O nie, to nienajlepszy pomysł [cool]
Już prędzej chciałabym być osłem, czy czymś takim [lol]
Ale znalazłam dla Was coś na ten temat .
Wszystkich zainteresowanych "wyrobem powtórnym" zapraszam /cenzura - admin, link wygasł/
tutaj :D
Kto wie, może zrezygnujecie z tego pomysłu [szczerzy]
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Reinkarnacja

Post autor: Red »

Ciekawy artykuł, ciekawi mnie skont takie teorie się biorą i czym jest to poparte.

Muszę się chyba w to bardziej zagłębić [nie_wie]
Awatar użytkownika
Swir
Gibony
Gibony
Posty: 41
Rejestracja: 11 sie 2010, o 11:33

Re: Reinkarnacja

Post autor: Swir »

skad sie biora takie tematy ? :D to proste jestesmy juz tyle na tej planecie niby tak technika zrobila wielki krok do przodu a tak naprawde nie zaglebiamy sie w tym co jest wazne. Bo dalej nie znamy prawdy jakas nas czeka po smierci ! Odkrywamy nowe galaktyki nowe technologie a nie odkyrwamy tajnikow glebi naszych serc i umyslow!
Jest taka zasada nie kazdy ja zna wolnosc zaczyna sie tam gdzie konczy sie strach
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Reinkarnacja

Post autor: Red »

To prawda za mało badań w tej dziedzinie przez to jest brak jakiś potwierdzeń naukowych tych wszystkich teorii.
Pozostaje wiara [oczko]
Awatar użytkownika
Odplamiacz
Gibony
Gibony
Posty: 260
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 13:28

Re: Reinkarnacja

Post autor: Odplamiacz »

Umrzemy to się dowiemy.
Bo to chodzi o to by walczyc o to co ci sie nalezy...RastaStalker
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Reinkarnacja

Post autor: Red »

Dokładnie każdy się kiedyś dowie, nikogo to nie ominie.
ODPOWIEDZ