Jaki jest wasz stosunek do Aborcji?

Tematy i artykuły o marihuanie, kultura rasta oraz hip-hopowa.
Awatar użytkownika
Regezi
Gibony
Gibony
Posty: 86
Rejestracja: 23 lip 2010, o 09:01

Jaki jest wasz stosunek do Aborcji?

Post autor: Regezi »

Ja raczej jestem przeciwnikiem Aborcji ale niektóre sytuacje zmuszają do jej wykonania gwałty czy zagrożenie życia matki.

Mam dość mieszane myśli na ten temat.
Sadzić! Palić! Zalegalizować!
Awatar użytkownika
xyz
Gibony
Gibony
Posty: 75
Rejestracja: 24 lip 2010, o 15:51

Re: Jaki jest wasz stosunek do Aborcji?

Post autor: xyz »

Aborcja jest w Polsce zabroniona. Jestem przeciwnikiem aborcji to jest zabijanie nowego życia.
Awatar użytkownika
Te-Ha-Ce
Gibony
Gibony
Posty: 352
Rejestracja: 25 sty 2010, o 19:10

Re: Jaki jest wasz stosunek do Aborcji?

Post autor: Te-Ha-Ce »

Też jestem przeciwnikiem Aborcji.
Awatar użytkownika
xyz
Gibony
Gibony
Posty: 75
Rejestracja: 24 lip 2010, o 15:51

Re: Jaki jest wasz stosunek do Aborcji?

Post autor: xyz »

Nie znam takiej osoby która była by za aborcją.
Awatar użytkownika
XxoHaszyszoxX
Gibony
Gibony
Posty: 135
Rejestracja: 31 maja 2010, o 17:47

Re: Jaki jest wasz stosunek do Aborcji?

Post autor: XxoHaszyszoxX »

powina być dozwolona właśnie gdy zagrożone jest życie matki i wtedy gdy dziecko pochodzi z gwałtu ponieważ nie jest to zależne od matki i to nie jej wina że bo się nie puszczała etc... lepiej pozwolić na aborcje niż takie dziecko i matka ma cierpieć wiem że to zabijanie ale jakoś żal mi obu stron ;( wiem że mogła by oddać je do domu dziecka ale może nie chcieć go nawet urodzić w pozostałych innych przypadkach powinna być kara najwyższa jaką przewiduje prawo mimo że to dziecko/płud nie ma uczuć i nie wie co się dzieje ale ono nie może się nawet obronić a w przyszłości może stać się wartościowym człowiekiem powinno dać się szanse każdemu :(((

ale niestety dużo jest ofiar polskiej mentalności "co ludzie powiedzą"
Awatar użytkownika
Benek
Gibony
Gibony
Posty: 12
Rejestracja: 27 lip 2010, o 22:26

Re: Jaki jest wasz stosunek do Aborcji?

Post autor: Benek »

Aborcja to na pewno zabijanie.
ale postawcie się na miejscu zgwałconej dziewczyny co ona wtedy ma zrobić urodzić dziecko jakiegoś gwałciciela te dziecko może później mieć skłonności podobne do ojca Gwałcić ciężka sprawa [pener]
Awatar użytkownika
Regezi
Gibony
Gibony
Posty: 86
Rejestracja: 23 lip 2010, o 09:01

Re: Jaki jest wasz stosunek do Aborcji?

Post autor: Regezi »

Pytanie coś byście zrobili jak byście byli zgwałcenia przez kogoś i czy byście chcieli to dziecko.
Można zadać sobie takie pytanie postawić się na miejscu takiej osoby.
Sadzić! Palić! Zalegalizować!
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Jaki jest wasz stosunek do Aborcji?

Post autor: One-armed Scissor »

Regezi pisze:Pytanie coś byście zrobili jak byście byli zgwałcenia przez kogoś i czy byście chcieli to dziecko.
Można zadać sobie takie pytanie postawić się na miejscu takiej osoby.
właśnie, dokładnie.
ja osobiscie nie mam zdania na ten temat. nigdy nie bylem kobieta i po prostu nie wyobrazam sobie bycia w ciazy i nie wiem jakbym sam na to zareagowal.
jest to, co prawda wyjście dla 'wpadniętych' dzieciaków, lub par, które po prostu nie mają jak, kiedy lub nie są przygotowani na wychowanie dziecka.
No ale też jak dziewczyna zostaje zgwałcona - przeżywa(tak mi się wydaje) szok, a co dopiero jak jeszcze się do tego dowie, że jest w ciąży? Tutaj także jest zagrożenie życia matki, bo może ppopaść w naprawdę poważną chorobę psychiczną lub się zabić, albo jedno i drugie. ale jak mowilem. brak zdania z mojej strony.
ODPOWIEDZ