Bezpieczeństo nas

Tematy i artykuły o marihuanie, kultura rasta oraz hip-hopowa.
Zielony-Chłopak
Gibony
Gibony
Posty: 2
Rejestracja: 1 lut 2010, o 23:59

Bezpieczeństo nas

Post autor: Zielony-Chłopak »

Opisze czego nie powino się robić

1. Gdy wysyłamy pieniądze na konto to jedynie w banku z wymyślonego adresu lub podając imię nazwisko prubujcię unikać urzędów pocztowych gdy chcemy wpłacic pieniądze na koto nie robimy przelewów

2. Unikać paczek do domu NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM JEST PROSTE RESTANTE PACZKE ODBIERAMY W URZĘDZIE POCZTOWYM NA IMIĘ NAZWISKO LUB HASŁO

3. unikajcie rozmów przez gadu gadu lub telefon niewiadomo co może człowieka potkać zawsze ktoś może sprawdzić na serwerze komunikowac się email @

4. nigdy nie podawajcie danych osobowych nie znajmowym nawet gdyby się podawali za własciciela sklepu poprostu trzeba uważac bo puzniej można wpier.. się w niezły pasztet myślę ze to na tyle trzeba myśleć napewno Policja to przeczyta bo mam dowód ze policja odwiedzała te forum jak było wcześniej HWDP NIE PODAMY SIĘ NIGDY
Awatar użytkownika
Rastus
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 3 lut 2010, o 01:55

Re: Bezpieczeństo nas

Post autor: Rastus »

Dodam że portal nasza-klasa jest swoistym magazynem dla przestępców i policji też służy im jako baza wiedzy.
Słyszałem, czy gdzieś czytałem że jakiś gościu robił sobie jaja dzwoniąc po szpitalach że jest bomba, myślał że go nie złapią bo miał numer na kartę, tylko idiota zapomniał że swój numer tel podał na naszej-klasie i tak go złapali.
Ale policja to swoją drogą, bandyci też mogą z naszej-klasy się dużo o nas dowiedzieć, przykładem są osoby co się chwalą swym bogactwem, i taki złodziej wie co komu ukraść blant
Awatar użytkownika
antyDOPALACZ
Gibony
Gibony
Posty: 123
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 19:51

Re: Bezpieczeństo nas

Post autor: antyDOPALACZ »

ZIELONY-CHŁOPAK ma racje ja tez nigdy nie zamawiam na kuriera tylko na
poste-restanteale z tego co wiem na HASŁO juz nie przekazują paczki tylko na imię i nazwisko
jest to najbespieczniejsz opcja
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Bezpieczeństo nas

Post autor: Red »

Niestety ale ostatnio nie chcą przekazywać paczek na hasło musi być imię i nazwisko mało tego żądają dowodu potwierdzającego to imię i nazwisko
Awatar użytkownika
Grower
Gibony
Gibony
Posty: 73
Rejestracja: 2 lut 2011, o 08:49

Re: Bezpieczeństo nas

Post autor: Grower »

no wiesz takie czasy dużo oszustów
ODPOWIEDZ