Dready w szkole

Tematy i artykuły o marihuanie, kultura rasta oraz hip-hopowa.
Awatar użytkownika
GanjaCPT
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 14 lip 2010, o 10:10

Dready w szkole

Post autor: GanjaCPT »

Chodze do 3 klasy gim. i chciałybym sobie zrobić dready, ale nie wiem czy mnie z budy nie wywalą. Czy w waszych szkołach nauczyciele tolerują dready ??
Awatar użytkownika
Rageman
Gibony
Gibony
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2010, o 10:08

Re: Dready w szkole

Post autor: Rageman »

Jeszcze nie słyszałem, żeby kogoś za dreadlocki wywalili ze szkoły... :? Najwyżej niektórzy nauczyciele (takie tam zgredy ;) ) mogą się krzywo patrzeć, ale to chyba nie byłby zbyt duży problem? :)
Brat przed chwilą powiedział mi, że wprowadzono (lub ma być wprowadzona) ustawę, że nie wolno mieć dreadlocków w szkole... :shock: Nie wiem, czy ta informacja jest pewna. Z góry przepraszam za rozsiewanie niepewnych plotek (jeśli okazałoby się to nieprawdą, a mam taką nadzieję :D ). Może ktoś coś o tym słyszał?
Awatar użytkownika
Faja
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 14 lip 2010, o 10:10

Re: Dready w szkole

Post autor: Faja »

ładną historyjke ci brat wbił w łeb :P nie słuchaj takich głupot to nie mozliwe zeby cos tak głupiego wprowadzili
Awatar użytkownika
Blacksite
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 14 lip 2010, o 10:09

Re: Dready w szkole

Post autor: Blacksite »

Jezeli twoi starzy sie zgadzaja to zgodnie z konstytucja mozesz miec dready w szkole. Musisz tylko je myc, ale to jest akurat oczywiste :)
Awatar użytkownika
Rageman
Gibony
Gibony
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2010, o 10:08

Re: Dready w szkole

Post autor: Rageman »

Ja jestem jedyny w liceum... dodam, ze dyrektor to calkiem twardy koleś, zadko sie usmiecha i przestrzega wszystkich zasad, pragnie zeby szkola miala dobra renome i musze przyznac, ze robiac dready tylko jego opinii sie balem... ale jak mnie zobaczyl sie usmiechnal i powiedzial ze bardzo pozytywna zmiana ;) Tera czuje taka sympatie do niego, czuje ze on lubi mnie wiec ja naszczescie nie mialem źle, ale slyszalem w innym liceum w moim miescie wyrzucili kolesia za dready... znaczy mail duzo nieobecnosci i po zrobieniu dreadow przewazyl i poleciał...
Awatar użytkownika
Faja
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 14 lip 2010, o 10:10

Re: Dready w szkole

Post autor: Faja »

w legnicy raz powiedzieli kolesiowi że albo ze tnie włosy albo zmieni szkołe
a typ nie miał dreadów tylko zwykłe długie włosy
więc to zależy od szkoły, a dodam jeszcze że tno nie było żadnego renomowane liceum czy coś tylko technikum

ale w większości (prawie wszystkich) szkołach nie robią problemów
Awatar użytkownika
Rageman
Gibony
Gibony
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2010, o 10:08

Re: Dready w szkole

Post autor: Rageman »

Słyszałem że jakiemuś gimnazjaliście kazali ściąć dready...nawet nie tak dawno, ale nie pamiętam gdzie...
U mnie jest 4 dreadziarzy i jakoś żyjemy :wink: akurat w moim liceum nauczyciele i dyrektorka są bardzo tolerancyjni. Ale gdybym zrobiła w gimnazjum to pewnie byłoby gorzej...dyra była strasznie zasadnicza...
Awatar użytkownika
Blacksite
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 14 lip 2010, o 10:09

Re: Dready w szkole

Post autor: Blacksite »

uy mnie my są dwoje dreadoje :lol: koleś z pierwszej i ja.. no i jakoś żyjemy.. moja wychowawczyni nawet mnie namawiała, żebym dreadki zrobiła :clap: i żadnych wrogich kommentów nie było jak zrobiłam, tylko pozytywne.. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Faja
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 14 lip 2010, o 10:10

Re: Dready w szkole

Post autor: Faja »

Nie miałem nawet zamiaru w to wierzyć! :D Po prostu napisałem o tym, bo brat cośtam "przebąkiwał", że podobno... Ale spoko, jak nie to dobrze. :D To chyba byłaby już przesada... :|
Awatar użytkownika
Blacksite
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 14 lip 2010, o 10:09

Re: Dready w szkole

Post autor: Blacksite »

W nie których szkołach są zakazy ale nie ma jasno napisanych nic o dreadach , bardziej o kolorach lub irokezach ja mam i w sumie na początku się czepiali ze będę miał zachowanie obniżone lecz jestem wzorowym uczniem dali sobie po prostu spokój :wink: skoro 6 klasa to na twoim miejscu wstrzymałbym się do września poznał szkole i dopiero zrobił :roll: dready nie zając nie uciekną :P
Awatar użytkownika
GanjaCPT
Gibony
Gibony
Posty: 24
Rejestracja: 14 lip 2010, o 10:10

Re: Dready w szkole

Post autor: GanjaCPT »

W liceum takie problemy? Dziwne, przecież nie jesteś dzieciakiem żeby Ci narzucać fryzure (tzn. ścięcie włosów)
Awatar użytkownika
Rageman
Gibony
Gibony
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2010, o 10:08

Re: Dready w szkole

Post autor: Rageman »

Ja mam zamiar kombinować przez wakacje... Z tym, że zastanawiam się, czy nie spróbowaćby samemu trochę na wełnę, trochę szydełkiem. :roll: Ciekawe, czy się uda. :) I ciekawe, jaka będzie reakcja ludu
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Dready w szkole

Post autor: One-armed Scissor »

zależy jacy nauczyciele cię uczą. np ja w podstawówce(było to zabronione) miałem rozjaśnione włosy i tylko taka starsza nauczycielka sie doczepiła. A reszta nauczycieli w przedziale 25-30 luźno to traktowała.
Awatar użytkownika
imlovegreen
Gibony
Gibony
Posty: 171
Rejestracja: 10 mar 2010, o 14:21

Re: Dready w szkole

Post autor: imlovegreen »

ja tez bede robil i moj ziomek mial to dyra sie doczepil go a koles slaby w gebie moj kumpel to ja powiedzialem dyze bo on ma dlugie wlosy ze jak on zetnie je to on tez i byl spokoj:d
Awatar użytkownika
Holender
Gibony
Gibony
Posty: 16
Rejestracja: 29 lip 2010, o 13:14

Re: Dready w szkole

Post autor: Holender »

I jak dredy są, może jakieś fotki czupryny [browar]
ODPOWIEDZ