Gitara Basowa

Tematy i artykuły o marihuanie, kultura rasta oraz hip-hopowa.
kvartz
Gibony
Gibony
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2010, o 11:07

Gitara Basowa

Post autor: kvartz »

Po prostu piekne brzmienie i mnostwo mozliwosci, ktos podziela moja obsesje?
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: GITARA BASOWA

Post autor: One-armed Scissor »

TAK!!!!!!!!! ;] sam gram na basiku od prawie 3 lat. zaczalem na nim grac jakies kilka godzin przed moim pierwszym w ogole koncertem. basista w ostatniej chwili sie wycofal i nie bylo innego kozaka, wiec ja sie wcisnalem z gitary na bas. no i tak mi sie spodobal, ze dalej gram. na koncercie wszyscy sie dziwili, bo mialem grac na gitarce a tu basik hehehe. jestem ogólnie muzykiem i gram też na innych instrumentach. jednak wiele osób nie jest w stanie 'wyczuć' basiku w muzyce, dlatego decydują się na gitare czy cóś bardziej słyszalnego. Bas jest nieziemski. Przeszywający od stóp do głów po plecach dół, no i te grube struny. mmmmmmmniam
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Gitara Basowa

Post autor: Red »

One-armed Scissor w jakim zespole koncertujesz w jakimś znanym?
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Gitara Basowa

Post autor: One-armed Scissor »

obecnie nie gram w żadnej kapeli, gram sam.(ludzie, z którymi grałem się wyłamali i odeszli od grania w ogóle). pracuję nad swoją pierwszą demówką.
w wakacje planujemy z ziomkami założyć coś i we wrześniu rozpocząć koncerty w częstochowskich pubach. oczywiście efekty mojej\naszej pracy (jeżeli jakieś w ogóle będą) postaram się zamieścić na myspace i dam linka na 4um. Jednak nie wczesniej niż w wakacje. rozumiecie - koniec roku szkolnego i te sprawy :P
ODPOWIEDZ