Wpływ palenia, pomocy!!!

Tematy i artykuły o marihuanie, kultura rasta oraz hip-hopowa.
patu86
Gibony
Gibony
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 19:23

Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: patu86 »

[peace] Witam serdecznie:)Mam gorącą prośbę do wszystkich palaczy, piszę pracę o Wpływie palenia marihuany na życie człowieka i potrzebuję przeprowadzić wywiady z konsumentami:) Mam wielu znajomych którzy regularnie palą, niestety trudniej mi jest rozmawiać z nimi, sądzę że łatwiej by mi było przeprowadzić wywiad z osobą mi nieznaną. Moja praca ma na celu pokazać to, że osoby palące normalnie funkcjonują w życiu. Zapewniam absolutną anonimowość:) Chętnych proszę o kontakt na /admin - cenzura/. Pozdrawiam:) [szczerzy]
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: Red »

Warto poruszyć w pracy kwestię nieczystej marihuany z ulicy od dilerów gdyż ona ma gorszy wpływa na zdrowie. Wiele osób czy jakiś tam specjalistów niby, nie zwraca uwagi na to że trawa z ulicy jest gorsza. EKO zioło jest najlepsze.

Używanie raz na jakieś czas a nadużywanie to ważna kwestia.

Ja chętnie pomogę odnośnie pracy, zawsze pisz w temacie a ci odpisze.
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: One-armed Scissor »

tak, nie wiem gdzie, być może nawet na tym forum wyczytałem, że dilerzy dosypują do ziela zmielone szkło, aby podrażniało układ oddechowy, żeby lepiej się thc wchłaniało. podaj tutaj pytania, na jakie chcesz mieć odpowiedź, to każdy dorzuci coś od siebie i sobie poskładasz :P
patu86
Gibony
Gibony
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 19:23

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: patu86 »

Spoko poruszam:) Mam pytanie w wywiadzie odnośnie legalizacji i jednym z głównych powodów za jest właśnie dupny towar na czarnym rynku, który nieźle daje w płuco. Poza tym sądzę, że nieźle trzeba się napracować by nadużywać zioła [cieszy]. Domyślam się, że nie chcecie pisać na prywatne komunikatory, forum jest bezpieczniejsze, ale gwarantuje że nie ma się czego bać, ja jestem jak najbardziej ZA [szczerzy]. Podaje jeszcze raz gg 5207978. Jak ktoś jest chętny udzielić wywiadu to czekam [cieszy]. Wyśle te pytania, ale ich jest z 27 otwartych, więc będzie ciężko. Jeżeli w ciągu tygodnia nikt się na gg nie zglosi lub na maila to je umieszczę na forum.
Z góry dzięki [uśmiech]
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: One-armed Scissor »

bedziesz je musiał przepisac tak, czy tak ;p
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: Red »

One-armed Scissor pisze:tak, nie wiem gdzie, być może nawet na tym forum wyczytałem, że dilerzy dosypują do ziela zmielone szkło, aby podrażniało układ oddechowy, żeby lepiej się thc wchłaniało. podaj tutaj pytania, na jakie chcesz mieć odpowiedź, to każdy dorzuci coś od siebie i sobie poskładasz :P
Dilerzy dosypują szkło albo piasek żeby więcej zioło warzyło. Szkło jest też dosypywane do amfetaminy po to właśnie żeby drażniło i dawało efekt mocnego towaru.
W przypadku MJ tylko i wyłącznie dosypywanie ma na celu zwiększenie wagi zioła.
patu86 pisze:Spoko poruszam:) Mam pytanie w wywiadzie odnośnie legalizacji i jednym z głównych powodów za jest właśnie dupny towar na czarnym rynku, który nieźle daje w płuco. Poza tym sądzę, że nieźle trzeba się napracować by nadużywać zioła [cieszy]. Domyślam się, że nie chcecie pisać na prywatne komunikatory, forum jest bezpieczniejsze, ale gwarantuje że nie ma się czego bać, ja jestem jak najbardziej ZA [szczerzy]. Podaje jeszcze raz gg 5207978. Jak ktoś jest chętny udzielić wywiadu to czekam [cieszy]. Wyśle te pytania, ale ich jest z 27 otwartych, więc będzie ciężko. Jeżeli w ciągu tygodnia nikt się na gg nie zglosi lub na maila to je umieszczę na forum.
Z góry dzięki [uśmiech]
Proponuje umieścić pytania tutaj, chętnie je przejże i zobaczymy co to za pytanka, każdy będzie mógł coś od siebie dodać.
patu86
Gibony
Gibony
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 19:23

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: patu86 »

Musiała:P
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: One-armed Scissor »

więc przepraszam ;)
patu86
Gibony
Gibony
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 19:23

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: patu86 »

Im bardziej wyczerpujące odpowiedzi na pytania otwarte tym lepiej, miłego wypełniania:)

WPŁYW PALENIA MARIHUANY NA ŻYCIE DOROSŁEGO CZŁOWIEKA
KWESTIONARIUSZ WYWIADU

Jestem studentką piątego roku Resocjalizacji na Uniwersytecie Zielonogórskim. Przygotowuję pracę magisterska dotyczącą wpływu palenia marihuany na życie dorosłego człowieka. Poniższy kwestionariusz wywiadu jest całkowicie anonimowy. Udzielone odpowiedzi posłużą mi wyłącznie do napisania pracy magisterskiej. Zwracam się z prośbą o szczere odpowiedzi, które pozwolą mi na zebranie potrzebnych mi informacji do napisania pracy. Nie ma tutaj złych i dobrych odpowiedzi, każdą jaką zechcecie mi udzielić uznam za prawidłową.
Z góry dziękuję za pomoc w przeprowadzeniu badania.
1. Płeć:
a) Kobieta
b) Mężczyzna
2. Pana/ Pani wiek. Proszę podać liczbę lat.
3. Miejsce zamieszkania:
a) Wieś
b) Miasto do 20 tys. mieszkańców
c) Miasto od 20 do 50 tys. mieszkańców
d) Miasto od 50 do 100 tys. mieszkańców
e) Miasto powyżej 100 tys. mieszkańców
4. Jaki jest Pana/ Pani stan cywilny?
5. Czy ma Pan/ Pani dzieci?
- ile,
- w jakim wieku
6. W jakich okolicznościach zapalił/a Pan/ Pani pierwszy raz?
7. Jak długo Pan/ Pani pali marihuanę?
8. Ile gramów marihuany spala Pan/ Pani w miesiącu?
9. Kiedy Pan/ Pani pali:
- jak często,
- o jakiej porze
10. Gdzie Pan/ Pani pali marihuanę?
- w domu
- w pracy
- na imprezach
- w plenerze, itd.
11. Jeżeli są problemy ze zdobyciem i nie może Pan/ Panin wtedy zapalić, co Pan/ Pani wtedy odczuwa?
12. Czy myślał/a się Pan/ Pani kiedykolwiek o zaprzestaniu zażywania marihuany? Jak tak to dlaczego?
13. Czy zdarzyło się Panu/ Pani postanowić rzucić palenie i nie udało się sprostać Panu/ Pani tego zadania. Jak tak to dlaczego?
14. Gdy nie pali Pan/ Pani z własnej woli odczuwa Pan/ Pani jakiś dyskomfort psychiczny lub fizyczny? Jak tak to jaki?
15. Czy w ciągu ostatniego roku pali Pan/ Pani więcej niż wcześniej?
16. Czy w ciągu gdy pali Pan/ Pani marihuanę rozrywki, typu spotkania z przyjaciółmi, hobby, uprawiany dotychczas sport nie zeszły na dalszy plan?
17. Ile zazwyczaj poświęca się czasu na zdobycie marihuany?
I. Sfera fizyczna
18. W jaki sposób marihuana pomaga, czy wręcz przeciwnie utrudnia funkcjonowanie w życiu?
19. Jak Pan/ Pani się czuje gdy marihuana jest nieosiągalna? Czy odczuwa Pan/ Pani jakiś dyskomfort?
II. Rodzina, znajomi
20. Kto z najbliższych(rodzice, partner, koledzy) wie, że Pan/ Pani pali?
21. Gdyby dowiedział/ a się Pan/ Pani że pańskie dziecko pali, jaka by była Pana/ Pani reakcja?
III. Historia szkolna i zawodowa
22. Jakie jest pańskie wykształcenie:
a) Podstawowe
b) Gimnazjalne
c) Zawodowe
d) Średnie
e) Wyższe
23. Jaka jest obecnie Pana/ Pani sytuacja zawodowa?
IV. Sytuacja prawna, wojskowa
24. Co Pan/ Pani sądzi o legalizacji marihuany w Polsce?
25. Co Pan/ Pani wie nt. sytuacji prawnej dotyczącej posiadania marihuany w Polsce?
26. Czy zdarzyło się Panu/ Pani otrzymać sankcje za posiadanie marihuany? Jak tak to jakie?
V. Kontakty społeczne
27. Jak wygląda sytuacja palenia w środowisku Pana/Pani znajomych, czy ma Pan/Pani dużo znajomych którzy palą?
28. Czy posiada Pan/Pani bliskich znajomych którzy nie zażywają marihuany lub robią to okazjonalnie? Jakie to osoby(partner, koledzy, przyjaciele, rodzina)Ile jest takich osób?
VI. Sfera duchowa
29. Co odczuwa Pan/ Pani po zażyciu marihuany?
30. Zainteresowania, hobby, spędzania wolnego czasu
VII. Zainteresowania, hobby
31. Pańskie zainteresowania to:
- jakie
- ile czasu
VIII. Sfera emocjonalna
32. Dlaczego Pan/ Pani pali?
33. Czym dla Pana/ Pani jest marihuana?
Awatar użytkownika
antyDOPALACZ
Gibony
Gibony
Posty: 123
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 19:51

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: antyDOPALACZ »

ja mysle ze powinienes sprubowac
umysł by ci sie otworzył
i odpowiedział bys sobie sam na te pytania
twój wybór
tylko pamiętaj dopalacze to nie to samo
patu86
Gibony
Gibony
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 19:23

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: patu86 »

Stary ja jestem dziewczyną i Ty chyba powinieneś więcej jarać bo z Twoim umysłem chyba jeszcze nie jest za dobrze... Dobra dzięki za pomoc. I wiem Ku** jaka jest różnica między szałwią, a cannabis!!! Sama sobie do pracy magisterskiej nie odpowiem!!! Myślałam, że mogę liczyć na waszą pomoc, ale widzę że macie to głęboko w poważaniu, umiesz liczyć licz na siebie.... żegnam.
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: Red »

patu86 nie oceniaj całego forum po wypowiedzi jednego użytkownika [peace]
patu86
Gibony
Gibony
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 19:23

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: patu86 »

Nie oceniam na podstawie wypowiedzi tego "pana" waszego forum, aczkolwiek były osoby chętne do odpowiedzenia mi na pytania i się zmyły;/
Awatar użytkownika
antyDOPALACZ
Gibony
Gibony
Posty: 123
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 19:51

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: antyDOPALACZ »

przepraszam za moją wypowiedz
nie wiedziałem że to kogos uraz
mysle ze to forum i tak nie spełnilo by wymagan tej ,,pani,,
po 1 jest za mało osób na tym forum
po 2 może dwom osobą by sie chciało odpowiadac na te pytania
patu86
Gibony
Gibony
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 19:23

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: patu86 »

Wybaczam, a na panią trzeba mieć wiek i kasę, a ja ani jednego, ani drugiego nie mam [cieszy] 2 osoby w zupełności wystarczą bo to nie jest ankieta, każdy pisze co czuje i co myśli. Było by super jakby ktoś odpowiedzi wysłał mi na maila którego podałam wcześniej. Z góry dziękuję i pozdrawiam [konopia]
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: One-armed Scissor »

patu86,
wyslalem ci na mejla. niektore pytania chyba sa zle sformulowane, ale nie mnie to oceniac.
nie podalem tutaj tego, poniewaz nie podalem ;D

oj ludzie nie bylo mnie tu jakis czas i taki zastoj...
patu86
Gibony
Gibony
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 19:23

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: patu86 »

[banan] bardzo, bardzo Ci dziękuję:)
Awatar użytkownika
pomagacz
Gibony
Gibony
Posty: 6
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:49

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: pomagacz »

Ej sory ze sie wtrace ale chce sprostowac ta wypowiedz o skruszonym szkle w marihuanie. Skruszone szklo dosypuje sie akurat nie do marihuany tylko do tego bialego scierwa... wtedy podrazniaja uklad krwionosny do ktorego predzej dostaje sie amfetamina przez co przyspiesza proces rozwiniecia sie fazy. To akurat dziala przy wciaganiu tego nosem. A dla naszych drzewek nie trzeba sie kaleczyc... [pali]
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: Red »

Mylisz się. Dilerzy dosypują szkło do zioła żeby więcej warzyło podobno lepiej przykleja się do topów kiedyś dosypywali piaseczek żeby zwiększyć wagę teraz dosypują szkło ulepszyli swoją technologię [brzydki]
Awatar użytkownika
Te-Ha-Ce
Gibony
Gibony
Posty: 352
Rejestracja: 25 sty 2010, o 19:10

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: Te-Ha-Ce »

antyDOPALACZ jesteśmy po to żeby sobie pomagać nawzajem jeżeli patu zadała takie anie inne pytania to nie zmienia faktu że nie mamy pomóc, ja chętnie jestem otwarty do każdego tematu i zawsze z miłą chęcią pomogę patu możesz do mnie napisać jak chcesz coś wiedzieć


na temat zioła:
Ja tam jeszcze nie wiedziałem szkła w jaraniu, znam metodę dillerską Maczania topów, w wodzie z cukrem, widziałem nawet jak ta metoda wygląda i ile daję na wadze ale to już mniej ważne, są też różne metody zależy kto ma jakie dojście ja tam dobre jaranie zawsze dostawałem, dodatki dostają Ci co sobie na to pozwalają.
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: Red »

Dodatków jest wiele i dobrze są maskowane
Awatar użytkownika
imlovegreen
Gibony
Gibony
Posty: 171
Rejestracja: 10 mar 2010, o 14:21

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: imlovegreen »

Cukier tez dodaja zeby wiecej ważyło
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: Red »

W haszysz wpompowują jakoś sól z 1kg w ten sposób można uzyskać 1,3kg
Awatar użytkownika
Te-Ha-Ce
Gibony
Gibony
Posty: 352
Rejestracja: 25 sty 2010, o 19:10

Re: Wpływ palenia, pomocy!!!

Post autor: Te-Ha-Ce »

Polski hasz to już konkretne ścierwo tam to dopiero jest w chuj dodatków
ODPOWIEDZ