Nowy dział w gandzia tematy

Tematy i artykuły o marihuanie, kultura rasta oraz hip-hopowa.
Awatar użytkownika
haker
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 2 kwie 2010, o 00:51

Nowy dział w gandzia tematy

Post autor: haker »

Mam pomysł żeby tam gdzie znajdują się takie działy jak THC news czy Przemysł Konopny,
Utworzyć osobny dział z wiadomościami na temat hodowli :)
Nie ukrywam że chętnie udzielał bym się w tym dziale a i nie pogardził bym modem w nim [oczko] To tylko moja sugestia, nie mniej jednak wypadało by ów dział utworzyć [blant]
przeczytałem teraz tekst o tym że nie doradzacie jak uprawiać narkotyki :)
Wszystkie informacje jakie będą zawarte w tym temacie będą służyć tylko i wyłącznie celom informatycznym.
Zamieścimy informacje ze nie nakłaniamy nikogo do uprawy/hodowli mj.
To wystarczy żeby nikt się nie przyczepił [cieszy] .
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Nowy dział w gandzia tematy

Post autor: Red »

Czy wystarczy żeby się ktoś nie przyczepił, różnie z tym bywa jak będzie chciał to się przyczepi. Zaczną się zadawania pytań innych użytkowników w momencie jak zaczniesz im odpowiadać na ich pytania powstanie samoistne doradztwo.
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Nowy dział w gandzia tematy

Post autor: One-armed Scissor »

Jest bardzo dużo innych for o uprawie. Wystarczy w gogla wpisać pytanie i już masz odpowiedź. Jakby był taki dział na forum, to przybyłoby owszem dużo nowych użytkowników, lecz dużo dzieciaków, które planują wielkie uprawy i z tego i tak nic nie wychodzi i nie zdają sobie sprawy z tego jak można sobie przesrać w życiu za 'narkotyki'.
dałem w cudzysłów, bo dla mnie mj to taki narkotyk, jak żaden, ale polskie prawo uważa inaczej.
Jest mi wszystko jedno, czy będzie taki dział, czy nie. Jak będzie to fajnie, może dowiem się czegoś ciekawego, jak nie - też będzie dobrze. W końcu o klimat pomiędzy nami chodzi, no nie?:P

aha i jeżeli ktoś uprawia coś, to nie radzę się tym chwalić na forach, ani nawet najbliższym kumplom. w tej kwestii nie można nikomu ufać.
Awatar użytkownika
haker
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 2 kwie 2010, o 00:51

Re: Nowy dział w gandzia tematy

Post autor: haker »

Problemu prawnego nie będzie.
Jak ktoś chce uprawiać to niech uprawia, podwiesi się niezbędne tematy i będzie można odsyłać :)
A jak już nie chcecie robić takiego działu to zróbcie mi dział warsztat, gdzie będę mógł się pochwalić Fajkami wodnymi, itp. itd.
Nie musicie robić działu o hodowli ale w warsztacie mogę zamieścić konstrukcje boksów.
Także proszę administracje o rozpatrzenie :)
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Nowy dział w gandzia tematy

Post autor: One-armed Scissor »

O! jak dla mnie pomysł świetny. Warsztat

Różnego typu patenty i takie tam związane z konstrukcjami własnymi i nie tylko fajeczek, bongosów i innego shitu :]
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Nowy dział w gandzia tematy

Post autor: Red »

Dział Warsztat jak najbardziej fajny pomysł, już zakładam [browar]
Awatar użytkownika
Odplamiacz
Gibony
Gibony
Posty: 260
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 13:28

Re: Nowy dział w gandzia tematy

Post autor: Odplamiacz »

Ludziska co jest nikt się nie udziela zakładajcie nowe tematy żeby coś się działo.
Bo to chodzi o to by walczyc o to co ci sie nalezy...RastaStalker
Awatar użytkownika
speed
Gibony
Gibony
Posty: 28
Rejestracja: 15 cze 2010, o 01:33

Re: Nowy dział w gandzia tematy

Post autor: speed »

[gały] mało się dzieje fakt
ODPOWIEDZ