Alkohol

Tematy i artykuły o marihuanie, kultura rasta oraz hip-hopowa.
Awatar użytkownika
haker
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 2 kwie 2010, o 00:51

Alkohol

Post autor: haker »

No właśnie jak to z tym u was jest?
Pijecie? pijecie okazyjnie? a może wgl nie pijecie? [cieszy]
Przyznam że sam już nie piję od jakiegoś czasu :)
Wole sobie spalić [blant]
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Alkohol

Post autor: One-armed Scissor »

powiem tak: piwko - jak najbardziej na poprawę humoru z kumplami, czy kolezankami:p
wino- no, jeżeli chodzi o tanie wina... to już wyrosłem z czasów, kiedy chodziło się ciągle na tej bombie i było się łachowym pancurem ;), a wino takie powiedzmy 'obiadowe' totalnie mi nie smakuje i rzygam jak kot po takim.
wódka - kilka razy tylko piłem. nie przepadam za tym typem alkoholu. Zraziłem się po osiemnastce kumpla, kiedy to przykozaczyłem i jak impra zaczynała się o 18, to ja już o 17 leżałem pod kaloryferem. wypiłem kilka 200ml kubeczków xd potem 3 dni się kurowałem.

ogólnie to nie lubię bani po alkoholu. chyba, że po 1,2 piwku. Wolę sobie przypalić :)
Awatar użytkownika
haker
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 2 kwie 2010, o 00:51

Re: Alkohol

Post autor: haker »

A jakie jest twoje nastawienie do rasta? Wierzysz w tą religie? Zlewasz? A może masz własne zasady :)?
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Alkohol

Post autor: Red »

Piwko raz na jakiś czas nie zaszkodzi nikomu, dobrze jest się zrelaksować przy piwku raz na jakiś czas, jak dla mnie pozytywnie.
Jak dla mnie rasta ich pogląd na świat pokojowe i dobre nastawienie do życia to cechy z których warto brać przykład.
ruchy rasta i tym podobne mogą wiele zmienić na świecie [peace]
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Alkohol

Post autor: One-armed Scissor »

Red pisze: Jak dla mnie rasta ich pogląd na świat pokojowe i dobre nastawienie do życia to cechy z których warto brać przykład.
ruchy rasta i tym podobne mogą wiele zmienić na świecie [peace]
Tak, dokładnie.

Jeżeli chodzi o sprawy wyznaniowe... każdy ma raczej swoje poglądy na to i raczej o takich rzeczach się nie dyskutuje. Jeżeli chodzi o mnie, to ja należę do grupy ludzi zwanych realistami(gdzie jest bóg i to jego całe imperium?). Niby jestem wychowany w chrześcijańskiej rodzinie i tradycji, jednak trzymam do tego pewien dystans. Nie patrzę na to, czy jest piątek czy jakiś tam post. Po prostu jem to, na co i kiedy mam ochotę.
Jeżeli ktoś się zagłębiał w ruch Rastafari, to wie, że ten cały Jah jest niby jakimś tam wcieleniem Jezusa, czy coś w ten deseń. Jednak w Rasta podoba mi się to, że każdy hmm wyznawca(?) jest zachęcany, aby sam wyszukał prawdy, jak to jest. Podoba mi się również wspomniany przez Reda pacyfizm.
Wracając do Jezusa, to dla mnie ciekawa i dość tajemnicza postać, która mnie zainteresowała kilka lat temu, kiedy mi się przypomniały wydarzenia z dzieciństwa, gdy miałem coś około 5 lat. coś a'la objawienie, ale to sprawa bardziej prywatna, o której się głośno nie mówi. Po dłuższym moim śledztwie w tej sprawie dowiedziałem się, że moja babcia mieszkała dawniej na Ukrainie, skąd została wysiedlona(na ukrainie i w tamtych terenach bardzo często ukazują się objawienia i tego typu sprawy) i też miała podobne zdarzenie. Czasem przypomina mi się to wydarzenie, kiedy mam w życiu trudną decyzję do wyboru i przeważnie wybieram tą dobrą i mam uczucie, jakby coś mną kierowało. Ale wiecie, jak to jest...
Kiedyś zagłębiałem się w osobę i twórczość Aleistera Crowleya o charakterze satanistycznym i mogę powiedzieć - owszem są tam poglądy satanistyczne, ale jest także dużo prawd życiowych. Gościowi mniejwięcej chodzi o to, co mi, czyli o robienie tego, czego się chce. (zaraz powiecie, że jestem satanistą, bo zgadzam się z okultystą ;p)
A flaga w moim opisie to poprostu kolorki pozytywne, które nakręcają mnie do pozytywu ;) nie uznaję się za rastamana. Po prostu jestem sobą i tyle.
Bardziej kieruję się zasadą "tu i teraz". Dla mnie modlenie się całymi dniami, godzinami to jedna z najgłupszych rzeczy, jakie można w ogóle robić. To tylko moje prywatne zdanie.

Może dodam taką ciekawostkę, że lubię sobie na haju iść do kościoła i słuchać tych różnych opowieści czytanych z Biblii na kazaniach i niesamowite uczucie mnie ogarnia wtedy :P.
Chyba trochę odeszliśmy od tematu alkoholu eejehehehe:p
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Alkohol

Post autor: Red »

Uważam że Bóg czy jakaś Siła wyższa istnieje różne wiary różnie go nazywają Jezus, Alach.
Nasze życie do czegoś dąży, może stajemy się później wyższymi istotami ucząc się na początku życiem teraźniejszym ziemskim. Każdy w odpowiedniej chwili dowie się tego.
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Alkohol

Post autor: One-armed Scissor »

ja to często rozkminiam o jakiś innych wymiarach. ciekawe, czy coś takiego jest ;|
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Alkohol

Post autor: Red »

Dziwne i zarazem niewyjaśnione jest z kąt jest cały wszechświat jest czymś czego na dobrą sprawę nie pojmujemy, wszystko jest możliwe.
Do nie dawna nie wiedziano że ta pustak czerń między gwiazdami to też materia zawsze myśleli wszyscy naukowcy że to próżnia nicość a okazało się że to też materia mało tego wszystko co jest ma swoją anty materie.
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Alkohol

Post autor: One-armed Scissor »

kiedyś w szkole kumpel przygotowywał referat na geografie i znalazł informacje, że jacyś naukowcy podejrzewają, że jest w przestrzeni kosmicznej baaaardzo gdzieś daleko, (już mało co z tego pamiętam) takie coś jakby to powiedzieć, ujemna grawitacja i ujemne ciśnienie. Ciekawe to było
Awatar użytkownika
Robertosss
Gibony
Gibony
Posty: 89
Rejestracja: 26 sty 2010, o 10:13

Re: Alkohol

Post autor: Robertosss »

ujemne ciśnienie ? ujemna grawitacja ? zmień dilera ziomuś xD
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Alkohol

Post autor: One-armed Scissor »

no takie hipotezy są xD
Awatar użytkownika
Robertosss
Gibony
Gibony
Posty: 89
Rejestracja: 26 sty 2010, o 10:13

Re: Alkohol

Post autor: Robertosss »

Chyba sam je wymyśliłeś xD Soryyy ale to jakaś totalna bzdura ; D
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Alkohol

Post autor: Red »

Robertosss są różne takie tam czarne dziury
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Alkohol

Post autor: One-armed Scissor »

jak nie zrozumiales o co chodzi z ujemnym cisnieniem, to tu masz /cenzura - admin, link wygasł/
Awatar użytkownika
Robertosss
Gibony
Gibony
Posty: 89
Rejestracja: 26 sty 2010, o 10:13

Re: Alkohol

Post autor: Robertosss »

Czarne dziury tutaj nic wspólnego nie mają one powstają w wyniku explozji masywnej super nowej jądro gwiazdy zapadna sie do bardzo małej osobliwości pod względem masy i tego grawitacyjnego potwora nazywamy czarną dziurą xD. A jeśli ktoś nie wie czemu czarna dziura jest czarna to już mu to objaśniam grawitacja czarnej dziury jest tak wielka ze nawet światło nie jest wstanie się z niej wydostać. Bardzo trudno dostrzec czarną dziure na tle czarnego sklepienia. Ale naukowcy odnaleźli już kilkanaście czarnych dziur jak przechodziły przed obiektami. Tylko tak można je "zobaczeć". Jeśli ktoś by chciał jakieś filmy na temat Astronomii pisać na PW chętnie pomogę. ; D A co do ujemnego ciśnienia to jeszcze o tym nie słyszałem obczaje o co w tym chodzi. ; D

Podaje stronke z wszystkimi nowinkami na temat Astronomii, misji, badań. I nie tylko.

/cenzura - admin, link wygasł/
ODPOWIEDZ