Smartshop

Tematy i artykuły o marihuanie, kultura rasta oraz hip-hopowa.
Awatar użytkownika
haker
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 2 kwie 2010, o 00:51

Smartshop

Post autor: haker »

Nie wiedziałem jak nazwać ten temat, a nie chciałem używać słowa dopalacze.
Jednak zdecydowałem się nazwać ten temat, nazwą sieci Smartshop.
Umówmy się że można tu ogólnie rozmawiać o tego rodzaju ziółkach.
Nie chce robić reklamy żadnemu sklepowi, chodzi mi tylko o wymianę poglądów, spostrzeżeń i waszych wrażeń.
Na wstępie dodam że nie rozmawiamy tu o tabsach czy solach do kąpieli.
Tylko to co naturalne :) Czyli ziółka.
Zacznę od tego że smartshop jest bardzo przyjaznym sklepem :)
Ziółka które się tam znajdują, są zarejestrowane jako kadzidełka zapachowe. (Nie jestem pewny czy wszystkie)
Czyli według mnie nie może się w nich znajdywać nic szkodliwego. Bo gdyby było w nich coś szkodliwego to nie mogły by być kadzidełkami lecz "Produktami kolekcjonerskimi".
Sam paliłem z tam tąd Bob Sense i Sensimille.
Ocenić mogę tak. Po Bobie czułem się serio "najarany" po sensi czułem się bardziej "Naćpany" rozumiecie o co mi chodzi? :)
Zapraszam do dyskusji co wy sądzicie o tego typu sklepach, o samej firmie smartshop, a może już korzystaliście z jej darów? Podzielcie się opiniami nie tylko o tej firmie.
Z góry mówię że dopalacze to shit jakich mało, ryją po bani równi dla tego nie polecam ich stosowania [blant]
Ostatnie zdanie brzmi jak jakaś krypto reklama, dla tego potraktujcie je z przymrużeniem oka [cool]
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Smartshop

Post autor: One-armed Scissor »

jeszcze nic nie próbowałem z serii smartszopa. u mnie w mieście tak go reklamują, że już nim rzygam[opisałem w temacie z dopalaczami]... (tak w nawiasie mówiąc, to w jednym miejscu u nas są dopy i smart tylko oddzielny pawilon).
Korci mnie skosztować właśnie bobiego lub sensi.

aha i proponuję jeszcze zrobić jakiś dzialik typu inne używki czy inne ziółka czy coś w ten deseń, bo się nie dopatrzyłem :PP
Awatar użytkownika
haker
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 2 kwie 2010, o 00:51

Re: Smartshop

Post autor: haker »

Proponuję bobiego :) miłe wrażenia ale tak z 0.5g na 2 głowy wtedy jest ok :)
Jeżeli wpierw skosztujesz bobiego nie zniechęcisz się do smarta :)
Bobi ogółem dobry :) Naturalny i jest wyrobem smarta a nie czegoś innego.
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Smartshop

Post autor: One-armed Scissor »

dokładnie to to mnie kusi :P /cenzura - admin, link wygasł/
Awatar użytkownika
haker
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 2 kwie 2010, o 00:51

Re: Smartshop

Post autor: haker »

Polecam :) sam kupiłem, rozwaliłem i skręciłem kilka małych lolków i nabiłem pare luf.
Towaru jest więcej niż się wydaje :)
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Smartshop

Post autor: One-armed Scissor »

:)
haker pisze: Z góry mówię że dopalacze to shit jakich mało, ryją po bani równi dla tego nie polecam ich stosowania [blant]]
używając słowa dopalacze opisujesz właśnie dopalacze.com, czy cały ten 'przemysł dopalaczowy', łącznie ze smarszopem? Bo z tego co pamiętam, to po mieszankach z dopalaczy długo miałem zwała i sny pokrecone [nie_wie] [nie_wie]
Awatar użytkownika
haker
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 2 kwie 2010, o 00:51

Re: Smartshop

Post autor: haker »

Same dopalacze.com, powiedzmy że smart shop jest bardziej naturalny że to tak ujme :).
Bynajmniej ziółka, bo nie zamierzam próbować z stamtąd, jakiś tabsów czy soli do kąpieli.
Mam słabe dojście do mj, co czyni ten sklep dla mnie bardziej atrakcyjnym :).
Jeszcze a propo tych snów czy coś, po bobim spałem jak dziecko [blee]
A po sensimilli milion myśli na minute, ciężko było zasnąć, ale nie było to jakieś złe, żadnych koszmarów, tylko dużo rozmyślałem :)
Awatar użytkownika
One-armed Scissor
Gibony
Gibony
Posty: 169
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 12:38

Re: Smartshop

Post autor: One-armed Scissor »

będę musiał skosztować, ale to dopiero jakoś w next weekend. Na razie robię przerwę i od tygodnia nic nie palę i ten tydzień też planuję sobie przeczekać.

Jak masz słabe dojście, to miej na uwadze to, że sezon się rozpoczyna hehehe
Oczywiście ja do niczego nie namawiam.
Awatar użytkownika
haker
Gibony
Gibony
Posty: 26
Rejestracja: 2 kwie 2010, o 00:51

Re: Smartshop

Post autor: haker »

Plany boxa i sama myśl w o hodowli dojrzewają we mnie od jakiegoś czasu [szczerzy] .
Będzie raczej mały box z lowryderem :) Bo na outdoor w mieście raczej sobie nie mogę pozwoli choć jest dużo zieleni.
Awatar użytkownika
imlovegreen
Gibony
Gibony
Posty: 171
Rejestracja: 10 mar 2010, o 14:21

Re: Smartshop

Post autor: imlovegreen »

Palilem Smart Shive i Black Whidow mocne na bani ale szybko schodzi nie to jak po MJ:D to jest pierdolnik :D
FiRe
Gibony
Gibony
Posty: 7
Rejestracja: 16 sie 2010, o 21:53

Re: Smartshop

Post autor: FiRe »

Haker mieszkasz w miescie i masz slabe dosjcie do palenia? Nie wiedzialem ze to mozliwe wogole. [haha]
ona
Gibony
Gibony
Posty: 1
Rejestracja: 2 paź 2010, o 19:43

Re: Smartshop

Post autor: ona »

hej ;] mam zamiar palic z kolezanką bob sense .. troche sie boje i chiałabym sie dowiedziec cos ie dokłądnie po tym dzieje <; [pardon]
Awatar użytkownika
kactaz
Gibony
Gibony
Posty: 132
Rejestracja: 25 lut 2010, o 18:14

Re: Smartshop

Post autor: kactaz »

na każdego działa inaczej ;)
Awatar użytkownika
WooKie
Gibony
Gibony
Posty: 42
Rejestracja: 22 sie 2010, o 20:07

Re: Smartshop

Post autor: WooKie »

Heh wiem jak to jest palić przez 2 miechy dopy ze smarta niech nikt nie mowi ze to są jakieś ziola aromatyzujące czy cos w tym stylu tyle w tym chemii ze nawet sobie sprawy nie zdajecie. Paliłem wszystko co tam maja , łacznie z najsilniejszym ziółkiem voodoo , zalatuje z tego taka mieta że aż się nie dobrze robi.

kolezanko wyżej co chcesz z kolezanka borchać bobiego , wiem jak to jest z kolezAnkami dopy jarac -nie polecam bo potem niewieadomo jak na to reaguja w moim przypadku było tak ze se4rce jej waliło grubo , do tego dochodzi jaki ktoś miał staż z dopami, zamotaj z 2 pakiety spalcie z dzidy

A tak w ogole to zly temat :PP
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Smartshop

Post autor: Red »

Zażywając dopały nie wiesz tak na prawdę co zażywasz!
ODPOWIEDZ