GRUBSON & BRK - GRUBY BRZUCH

tj1111
Gibony
Gibony
Posty: 4
Rejestracja: 2 maja 2012, o 10:41

GRUBSON & BRK - GRUBY BRZUCH

Post autor: tj1111 » 2 maja 2012, o 10:45

Po dwóch świetnie przyjętych albumach oraz wydawnictwie DVD, rybnicki wokalista nie osiadł na laurach i przygotował kolejną płytę, która jest efektem ścisłej współpracy z BRK, opolskim producentem, djem oraz raperem, wcześniej odpowiedzialnym za rejestrację bestsellerowego albumu Coś więcej niż muzyka.

Artyści na początku 2012 roku zamknęli się w Kurnik Studio i przygotowali zróżnicowany materiał, który dla polskiej sceny muzycznej będzie sporą dawką pozytywnej energii. Połączenie dwóch charyzmatycznych osobowości scenicznych jest gwarancją, że Gruby Brzuch; to również kolejny ciekawy rozdział w karierze GrubSona, którego wokal doskonale współgra z niskim głosem BRK. Do tworzenia materiału na album zostali zaproszeni tacy artyści jak Jarecki, Bu czy Jotoskleja.

Tylko u nas równolegle do przedsprzedaży nowego wydawnictwa możecie zamówić limitowaną wersję płyty Gruby Brzuch, do której dołączony jest Gruby Bonus z remixami oryginalnych utworów. Z tracklistami obydwóch krążków można zapoznać się na stronie naszego.

ODPOWIEDZ