Marsz Wyzwolenia Konopi 29 maja 2010

Tematy i artykuły o marihuanie, kultura rasta oraz hip-hopowa.
Awatar użytkownika
ziolko_men
Gibony
Gibony
Posty: 33
Rejestracja: 16 mar 2010, o 14:43

Marsz Wyzwolenia Konopi 29 maja 2010

Post autor: ziolko_men »

Jak co roku mam zaszczyt zaprosić was na Manifestacje Pro Legalizacyjna - Marsz ku Wyzwoleniu Konopi!Przez pryzmat minionych lat zapamiętaliśmy was jako sympatyków
dlatego też chcemy poinformować Was, iż już zaczęliśmy przygotowania do następnej edycji naszej imprezy. 29 maja o godz: 15:00 na ulicach miasta Warszawa całego świata odbędzie się Marszu Wyzwoleniu Konopi - parada legalizacyjna rozpoczynająca się pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Tego dnia mieszkańcy na całym świata spotykają się, by przekazać wszystkim pokojowe przesłanie: „obowiązujące restrykcyjne prawo w stosunku do marihuany trzeba zmienić”. Marsz organizowany jest przez odpowiedzialnych, dorosłych ludzi, którzy domagają się respektowania praw człowieka i zrównaniem statusu alkoholu, konopi i papierosów. Celem manifestacji nie jest namawianie do palenia, lecz pokazanie panującej wśród elit rządzących hipokryzji, oraz faktu, że palacze marihuany są przyjaznymi ludźmi z poczuciem humoru, których nie trzeba się bać, a którzy za swój świadomy wybór wtrącani są do więzień i traktowani jak przestępcy. Chcemy, aby społeczeństwo za akceptowało i respektowało prawo do używania i hodowli konopi.




6 lat temu,12 Kwietnia, pod Sejmem RP zasialiśmy symboliczne ziarna konopi, czym oficjalnie rozpoczęliśmy batalię o zmiany prawa narkotykowego. Starania te trwają do dziś dnia,lecz na horyzoncie zaświtało już zielone światło: nie możemy zaprzepaścić danej nam szansy.

Do aktywowania się, dążenia do zmian, ruszenia tyłka, wrzucam troche z archiwum jak w cześniej było w 2008, 2007 oraz dla tych co nie byli, aby uwierzyli w w jedności siła, ktora tworze mase ludzi. Przyjdź i zacznij domagać się zmian.


Jak co roku inauguracją Marszu Wyzwolenia Konopi jest Otwarta Pestka oraz info dotyczace w/w inicjatywy

Po raz kolejny inicjatywa Wolne Konopie organizuje Wielki Open Seed, w którym rozda wielu polskim rolnikom pestki od innych polskich Breederów i rolników. Czyli nareszcie łopaty w dłoń i szykujemy nasze tajne spoty. Taak czy to nie jest piękne jak każdy rolnik dba o swoje rośliny? Jak chce, aby rosły jak najlepiej, czy nie jest piękne to, że martwi się o nie czy wiatr nie połamał czy jakieś zwierze nie pożarło naszych roślin albo czy ktoś przypadkiem nie odkrył naszego małego ogródka? Jest piękne to, że możemy się cieszyć dzięki tej akcji naszymi prywatnymi zbiorami możemy zebrać znakomitej jakości zioło, które wyrosło dzięki ciężkiej pracy naszych rąk i cieszyć się jego smakiem, który odzwierciedla nasze starania. Oczywiście wiele pestek po prostu się zmarnuje trafiając do nieodpowiednich ludzi, którzy nie umieją się z nimi obchodzić, lecz dla niektórych będzie to pierwszy udany outdoor. Biorąc udział w akcji po raz kolejny naprawdę odkryłem ogromne znaczenie Otwartej Pestki jako akcji społecznej. To jest akcja, dzięki której polscy rolnicy nie będą musieli czekać w nieskończoność szukać uczciwych sprzedawców oraz potajemnie konsumować materiału niewiadomego pochodzenia z wszelkiej maści domieszkami.
Powinniśmy, dlatego podjąć starania, aby najwięcej osób mogło zaopatrzyć się w nasionka z OP jak również propagandę która jest związana ze zmiana naszego prawa do wolnosci wyboru, wyboru który razem podejmujemy, a który razem w zwartych szeregach prezentujemy na Marszu Wyzwolenia Konopi .
Akcja ta to akt solidarności polskich rolników tego, że się wspieramy nawzajem, że nie pozostajemy wobec siebie obojętni, że chcemy, aby inni też mogli! Jest to między innymi także czysty obraz panującego chaosu w naszym prawie, Pokazuje to jak ważna jest dla naszego kraju depenalizacja. Bo przecież zapewne wielu nie odpowiedzialnych rolników uprawiających na własny użytek może pójść do więzienia za to, że nikomu nie robi krzywdy i za znikomą szkodliwość społeczną. Nikomu z was tego nie życzę z całego serca, bo to najgorszy scenariusz, który może się wydarzyć potajemnemu plantatorowi.
Awatar użytkownika
ziolko_men
Gibony
Gibony
Posty: 33
Rejestracja: 16 mar 2010, o 14:43

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi 29 maja 2010

Post autor: ziolko_men »

jestes na tak nie siedz tego dnia w domu idz manifestuj swoje zdanie !
Awatar użytkownika
Major
Gibony
Gibony
Posty: 12
Rejestracja: 17 mar 2010, o 22:48

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi 29 maja 2010

Post autor: Major »

Obowiązkowo każdy musi tam być, takimi akcjami możne dużo zdziałać
Awatar użytkownika
Te-Ha-Ce
Gibony
Gibony
Posty: 352
Rejestracja: 25 sty 2010, o 19:10

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi 29 maja 2010

Post autor: Te-Ha-Ce »

Dobrze było by się wybrać :)
Awatar użytkownika
Robertosss
Gibony
Gibony
Posty: 89
Rejestracja: 26 sty 2010, o 10:13

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi 29 maja 2010

Post autor: Robertosss »

Chciał bym się tam wybrać tylko troche by mnie kosztowała ta manifestacja a z tego co widziałem na filmikach to naprawde warto pojechać co roku się dzieje coraz więcej i jest na co popatrzeć i czego posłuchać !
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi 29 maja 2010

Post autor: Red »

Ktoś się wybiera z forum na Marsz ja będę na 100% [peace]
Awatar użytkownika
Robertosss
Gibony
Gibony
Posty: 89
Rejestracja: 26 sty 2010, o 10:13

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi 29 maja 2010

Post autor: Robertosss »

Ja jeszcze pomyśle i zobacze dokładne koszty. ; D
Awatar użytkownika
antyDOPALACZ
Gibony
Gibony
Posty: 123
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 19:51

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi 29 maja 2010

Post autor: antyDOPALACZ »

no to jak wszyscy tam będziemy to spotkac sie morzna
umowimy sie na forum i zbierzemy grupke znajomych z forum
co wy na to?
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi 29 maja 2010

Post autor: Red »

Jestem za tym [blee]
Awatar użytkownika
soltak
Gibony
Gibony
Posty: 29
Rejestracja: 15 mar 2010, o 22:59

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi 29 maja 2010

Post autor: soltak »

Był ktoś z was na marszu?
Fajna imprezka!!! [peace]
Awatar użytkownika
antyDOPALACZ
Gibony
Gibony
Posty: 123
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 19:51

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi 29 maja 2010

Post autor: antyDOPALACZ »

ja nie byłem ale zerkne na filmiki
Awatar użytkownika
Rastus
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 3 lut 2010, o 01:55

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi 29 maja 2010

Post autor: Rastus »

Trochę filmików jest na youtubie z tegorocznej imprezki
Awatar użytkownika
Rassta
Gibony
Gibony
Posty: 34
Rejestracja: 1 cze 2010, o 04:03

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi 29 maja 2010

Post autor: Rassta »

Ja byłem
nie na całości ale na części pochodu [konopia]
Awatar użytkownika
dredlok
Gibony
Gibony
Posty: 14
Rejestracja: 1 cze 2010, o 15:11

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi 29 maja 2010

Post autor: dredlok »

PALIĆ SADZIĆ ZALEGALIZOWAĆ!!!

teraz żeby się udało zebrać 100 000 podpisów projekt wtedy trafi do sejmu
Awatar użytkownika
Odplamiacz
Gibony
Gibony
Posty: 260
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 13:28

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi 29 maja 2010

Post autor: Odplamiacz »

Ja niestety nie mogłem przyjechać bo mieszkam w lubuskim.A ile się w ogóle udało podpisów zebrać?
Bo to chodzi o to by walczyc o to co ci sie nalezy...RastaStalker
Awatar użytkownika
antyDOPALACZ
Gibony
Gibony
Posty: 123
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 19:51

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi 29 maja 2010

Post autor: antyDOPALACZ »

dredlok
sie pomylił
nie w tej kolejnosci
powinno byc tak
SADZIC PALIC ZLEGALIZOWAC
Awatar użytkownika
Red
Gibony
Gibony
Posty: 679
Rejestracja: 21 sty 2010, o 14:34
Kontakt:

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi 29 maja 2010

Post autor: Red »

PALIĆ SADZIĆ ZALEGALIZOWAĆ!!! też dobrze brzmi ważne jest jedno by ten cel osiągnąć [konopia]
Awatar użytkownika
antyDOPALACZ
Gibony
Gibony
Posty: 123
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 19:51

Re: Marsz Wyzwolenia Konopi 29 maja 2010

Post autor: antyDOPALACZ »

ja to bym wolał
sadzic palic otworzyc coffeshop-y i hurtownie z ganją
ODPOWIEDZ