Termomix

Wszystko co związane ze światem kobiet.
wegefood
Gibony
Gibony
Posty: 17
Rejestracja: 12 paź 2022, o 11:02

Termomix

Post autor: wegefood »

Witam wszystkich, ciekawa jestem waszej opinii na temat gotowania w termomixe czy faktycznie warto wydać tyle pieniędzy?
Awatar użytkownika
ganja
Gibony
Gibony
Posty: 71
Rejestracja: 19 wrz 2023, o 13:07

Re: Termomix

Post autor: ganja »

Jest jedno urządzenie w którym można wykonywać wiele czynności. Korzystanie z niego jest bardzo łatwe, gotując w nim każdy przepis jest opisany krok po kroku co należy w danym momencie umieścić w naczyniu miksującym. Wart jest swej ceny choć dla nas zawsze mógłby być tańszy [uśmiech] . Również jest bardzo dużo przepisów różnorodnych zaczynając od deserów po dania główne, zupy, ciasta jakie pyszne z niego wychodzą, jak i nawet można zrobić w nim różne likiery oraz nalewki, można pisać i pisać. Dla osób które nie lubią gotować nie czują tego jest to bardzo dobry wybór.
Awatar użytkownika
Gaga8Leidy
Gibony
Gibony
Posty: 30
Rejestracja: 13 lip 2022, o 09:59

Re: Termomix

Post autor: Gaga8Leidy »

Urządzenie godne polecenia [uśmiech] Uwielbiam ,ponieważ czas pracy jest niezwykle skrócony niczym jak czarodziejski garnek [uśmiech] A teraz na serio, korzystam z niego stosunkowo nie długo, lecz już dzisiaj nie wyobrażam sobie bez niego życia ta mrożona kawa czy pieczywo, które jest tak uwielbiane przez moją rodzinę. Wgrane przepisy niezwykle ułatwiają gotowanie, wystarczy że idziesz zgodnie z opisem i tyle och kocham to [uśmiech]
Awatar użytkownika
ganja
Gibony
Gibony
Posty: 71
Rejestracja: 19 wrz 2023, o 13:07

Re: Termomix

Post autor: ganja »

To prawda o wiele mniej czasu się spędza w kuchni przy gotowaniu, wszystko idzie sprawniej [uśmiech] .
Awatar użytkownika
TransTabe
Gibony
Gibony
Posty: 31
Rejestracja: 12 lip 2022, o 12:44

Re: Termomix

Post autor: TransTabe »

To urządzenie to niezwykła rzecz dla ludzi z ograniczonym czasem [uśmiech]
Opaczny
Gibony
Gibony
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2023, o 07:15

Re: Termomix

Post autor: Opaczny »

Pomocnicze urządzenie ale jak dla mnie to to zdecydowanie przereklamowane [uśmiech]
Igit
Gibony
Gibony
Posty: 18
Rejestracja: 10 paź 2023, o 07:13

Re: Termomix

Post autor: Igit »

Jak ktoś jest na diecie a ma to urządzenie to polecam z korzystać z diety raw [uśmiech]
ODPOWIEDZ